Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Alkalmas egy nő kommandósnak?

Alkalmas egy nő kommandósnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
0%
Agyon is fogom.Legalább lenne értelme a halálnak.
2010. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 Pro Patria ***** válasza:

A nők "etalonja".... Na tessék. Ebből látszik, mennyire hazaszerető.

Márpedig ha nem hazaszerető (nem teszi a női kötelességét, sőt), akkor ne vállalja a hazaszeretetet szakmájának.

2010. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 doboszoli ***** válasza:
89%

Mégis bele kell beszélnem, pedig..

No, azért nem kellene a nőket besorolni a tenyésztehén, vagy a konyhavezető kategóriába, a harmadikat nem írom, mert kimoderálnak.

Igaz, hogy a kialakult szemlélet szerint, "ez a dolguk", de hagyjuk már meg a választás lehetőségét nekik, hogy akarnak gyereket szülni, vagy nem akarnak. Biztosan talál egy olyan társat magának, aki hasonlóan gondolkodik, akivel jól ellesznek.

Mindenkinek egy élet adatott meg, hagy döntse el, hogy mit kezd vele.

Amúgy , nem kommandóst, de láttam én már olyan rendőrnőt,

(ráadásul csinosat, nőieset) akivel nem szívesen akasztanék tengelyt, meg olyan férfi járőrt is aki..

Mondom mindezt én, aki a feminista élharcosokat gulágra vinném, mert ez már nem az egyenlősdiről, hanem a szereplési vágyról szóló idiotizmus.

2010. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
Emberek.Sima rendőrnek/katonának lenni NAGYON NEM UGYANAZ,mint a kommandó.Ezt fogjátok már fel.NEM nőnek való.Ennyi.
2010. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 Pro Patria ***** válasza:
100%

A nő legfontosabb feladata pedig, hogy szüljön. Ha nem szül, nem nő.

A férfi pedig megvédi. Ennyi.

2010. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire maradiak vagytok!!!!Basszus minek nézitek ti a nőket???Főzzön, mosson, takarítson mi???Hol éltek ti az őskorban???Nem akarok gyereket, nem akarom hogy ez legyen az életem értelme, mert ennek semmi értelme.A párom ezt teljesen elfogadja.De!!!Attól függetlenül én is ugyanúgy ellátom a háztartást.De csak mert muszáj és mert utálom magam körül a rumlit.És gyerekkori álmom hogy katona lehessek, akár kommandós akár bármi.
2010. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 Pro Patria ***** válasza:
72%

"Nem akarok gyereket, mert ennek semmi értelme."

Gratulálok....

Ha felfognád, mit jelent honvédnek lenni, azt is megértenéd, hogy épp a gyerekszülő nők biztonságáért lesz egy férfiből katona.

Te meg nem az vagy, hanem egy hülye feltűnősködő, kisebbségi komplexusban szenvedő feminista.

2010. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
0%

Ez már azért már túlzás!!!!! Kérdem én az ide beírogató konzervatív vadbarmoktól:

A nők szavazati jogát mikor akarjátok megvonni?

Mikortól lesz ismét adható-vehető a nő?

Mikortól fog megszűnni a szabad párválasztása, gyermekvállalása?

Mert ha így folytatjuk ez az ország visszatér a középkorba.

Ha valaki azt mondja hogy egy nő nem alkalmas kommandósnak,nem sok választja el attól h a többi jogot is megvonja a nőktől.

2010. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 Pro Patria ***** válasza:

Írom az itt levő feminista idiótáknak:

Az egyenjogúság nem egyformaság...

2010. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Te meg egy soviniszta barom vagy!!!Nem minden nő akar mondjuk kommandós lenni.De aki akar annak nyilván meg van hozzá az adottsága.Tudod amikor alkalmasságin voltam szégyen volt amit a nagy teremtés koronái műveltek.Fiatal férfiakról van szó akik 10 fekvőtől meghaltak.Miről beszélünk???
2010. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!