Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Alkalmas egy nő kommandósnak?

Alkalmas egy nő kommandósnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-06 20:11


Valahol igazad van. A férfiak csinálják a háborúkat, így az ő dolguk lerendezni. Persze. A nőkön, meg egy tenyérnyi földön civakodni, azt tudnak. Együttműködni, kompromisszumot kötni, békésenmegoldani? Minek, ha csúzlizni is lehet?

Hát... akkor most tegyük fel a kérdést...

MIÉRT is van szükség kommandósokra egyáltalán? XD

Amúgy én még mindig azt mondom, hogy alkalmas lehet, csak nem olyan arányban, mint a férfiak között. Ha ott pl. 1.000:1, akkor nőknél 10.000:1 vagy ilyesmi.

2010. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

Amíg emberi ösztön létezik a Földön, addig háború és katonaság is lesz. Ezen kár filózni, komoly pszichológiai alapjai vannak. (plusz sajnos a természetes szelekció része is)


Nemrég olvastam Ambrus Péter: Igazi kommandó c. könyvét. Ott írnak női kommandósokról is, és arról, hogy bizonyos helyzetekben igenis hasznukat vehetik.

2010. okt. 12. 19:55
 43/65 anonim ***** válasza:
47%
Miért ne lehetne egy nő kommandós???Persze, nem mindegyik nő alkalmas rá, de vannak akik igen.Én is katonának készülök.Rengeteget edzek, súlyzózok.1-2 férfinál jóval erősebb vagyok.Meg itt nem csak arról van szó hogy nő vagy férfi.Ki mennyire kitartó, meg kemény.
2010. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 Pro Patria ***** válasza:
Ha kitartást és keménységet akarsz bizonyítani, menj el bokszolónak, ez nem erről szól, hanem a haza szolgálatáról.
2010. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
És egy nő nem szolgálhatja a hazát???De ne mond hogy nem kell hozzá kitartás.
2010. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 Pro Patria ***** válasza:
100%

A nő azzal szolgálja a hazát, ha életben marad, És felneveli a gyerekeket otthon, akár egymaga is, férj nélkül.

Na az hősiesség.

2010. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjál már a gyerekekkel!!!Én pl. nem akarok gyereket!!!Nem ilyen beállítottságú vagyok.Nem érdekel az egész.
2010. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

"Hagyjál már a gyerekekkel!!!Én pl. nem akarok gyereket!!!Nem ilyen beállítottságú vagyok.Nem érdekel az egész."


Hagyjál már a nem akarok gyereket szöveggel!!! Én például nem akarok olyan nőt, aki a jövőben nem akar gyereket!!! Nem is tartom igazi nőnek az ilyet!!! Nem ilyen beállítottságú vagyok.

2010. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
Nem is akarok hozzád menni!!!De ezt miért nem lehet elfogadni???Akkor ne tartsál nőnek!!!Nem is érdekel minek tartasz.Más a célom mint a többi nőnek.
2010. okt. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Akkor lövesd agyon magad az egyformaság (mert az egyenjogúságon már rég túl vagyunk) jegyében :)
2010. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!