Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Alkalmas egy nő kommandósnak?

Alkalmas egy nő kommandósnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
73%

Előlem meg el van zárva a gyerekszülés lehetősége, meg a vaginális orgazmus is :)


Nem értem, hogy egy nőnek miért az fáj, hogy nem teheti kockára az életét, amikor ezernyi pálya van, ahol életet menthet, vagy meghalhat...

2010. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
80%

Engem egyetlen dolog tart vissza attol, hogy bealljak kommandosnak vagy katonanak, az, hogy no vagyok. Minden nonek be kellene latnia, hogy nem lehetnek olyan kemenyek, mint a ferfiak, nem erre lettunk kitalalva, megtervezve! Ennyi. Mondjuk azzal vitatkoznek, hogy mentalisan es erzelmileg sem birnak a nok, de hogy fizikailag nem, az biztos. Egyik nap lattam a tvben egy musort, amiben rendoroket kovetett egy stab kamerakkal, hogy felvegyek, hogy dolgoznak. Volt ket rendorno is, meghozza parban, amit mar az elejen furcsalltam. Aztan ez a ket no jarorozes kozben igazoltatott egy reszeget, aki aztan kotekedni kezdett es a csajok be akartak vinni az orsre, de ketten nem birtak el vele! Es nagyon rohejes volt a jelenet, ahogy az a ket no ott birkozott a pasival es a sipakolo hangjukon ott kiabaltak. Aztan a vege az lett, hogy a faszi besetelt egy barba, a ket no kovette es odahivtak ket ferfi kollegajukat, hogy azok tartoztassak le. Ok kijottek, jol odavagtak a falhoz, megbilincseltek es elvittek fel perc alatt. En a ket no helyeben meg aznap beadtam volna a felmondasomat es nem mentem volna tobbet rendorors kozelebe szegyenemben. Teljesen hasznavehetetlenek, nem szeretnem, ha ilyen rendorok/katonak/kommandosok vigyaznanak ram.

20/L

2010. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
Igen, ők azok voltak. Azért írtam, hogy alkalmas nő ritka, mint a fehér holló, de szerintem azért akad..
2010. szept. 29. 23:43
 24/65 anonim ***** válasza:
75%

20/L-nek 23:13-nak

teljesen igazad van,nem azért fogom ezt most írni hogy szidjam a nőket de azt annyira nem viselem el hogy egyre több az olyan fiatal lány aki már arra teszi hogy őt/őket felvették rendészeti szakközépbe,viszont ilyenkor mindig az jut eszembe hogy akkor is ilyen kemények lennének ezek a leendő rendőrlányok hogyha olyan helyen járőröznének ahol 10-15 éjfekete Lákátos Enrikó közelítene feléjük bicskákkal,sarlókkal?Amúgy meg eredeti témával kapcsolatban annyit hogy ezt pedzegették régebben valamelyik műsorban(ha jól tudom fókuszban),és ott azt mondták hogy a férfiak nem igazán bírják ha nő akar beállni közéjük(mármint a rendőrkommandóba)

19/F

2010. szept. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
47%
Az alkalmasság nem nőség kérdése. Más egyebet vizsgálnak ott.
2010. szept. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 doboszoli ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a gyakorlatban alkalmaznak-e nőket, de szerintem, egyes feladatokat legalább úgy el tudnak látni, mint a férfiak. Nem az első lépcsős behatolókra gondolok, de pl. mesterlövész, irányzó, kutyavezető, túsztárgyaló, meg ilyenek.

Rendőr ismerőseim szerint a legjobb vizsgálótisztek nők,bár a kérdés nem erről szólt.

2010. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:

"Amúgy sehol a világon nincs kommandós nő, nemis lessz."


Ne hazudozz! A lesz pedig egy S.

2010. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem is arról volt szó, hogy a nők nem alkalmasak rengeteg rendőrségi feladatra. Az empatikus lényük miatt pont, hogy jók nyomozónak, mert amíg egy nőnek vannak megérzései, esetleg egy férfi elsuhan egy megérzés mellett.


Itt most tisztán a kommandóról volt szó. Akik behatolnak az épületbe, túszt mentenek, és hasonlók. :)

2010. szept. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
47%

Hát nő létemre ez a 3 oldalnyi hímsovinizmus olyan szinten elnyomta a nagy empátiámat, h ha egy szobában lennénk, 1 kenőkéssel lemészárolnálak titeket, úgy felbaxtátok az agyamat. Amúgy szerintem azok a nők, akik meg tudnák csinálni a kiképzést(nem a könnyítettet), juszt sem engednének oda őket, amíg a férfiak döntenek ezekről a dolgokról.

Ha valaki most jól kiakadt a véleményemen, ajánlom neki Robert Merlétől a Védett Férfiak című könyvet. És még üzenem,h ez már a 21. század, illene tovább lépni a középkori "az asszony csak szülni meg gyereket nevelni jó" szlogentől.

2010. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
59%

Azok a nok, akik meg tudnak csinalni a kikepzest mint egy ferfi es ugy helytallnanak munka kozben, mint egy ferfi mar nem is lennenek igazi nok. Most kepzeljetek mar el! Azok valami noi testben-ferfi lelek fele szornyszulottek lennenek, ilyeneket kezelnek amugy pszichologiailag.

20/L

2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!