Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van okuk félni a magyar...

Van okuk félni a magyar férfiaknak a besorozástól?

Figyelt kérdés
Ma nagyon sok férfi ismerőssel beszélgettem és sokuk külföldre készül mielőtt elfajulna a háború és a magyar férfiakat is besoroznák. Ti láttok erre esélyt?
2022. febr. 24. 22:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
38%
A bátorság fokmérője az, hogy megvéded-e a közösséget amelyhez tartozol, vagy az első puskadörrenés hírére összefosod magad és elszaladsz. A gyávaság nem erény, mégha próbálod is annak beállítani.
2022. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
41 Akkor hajrá! :)
2022. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
34%
Oks, akkor meghagyom neked a bátorkodást, hősködést, védd meg a közösséged. Én megyek és keresek másik közösséget a családommal. Majd amikor a hősködésedben megnyomorodsz egy srapneltől, vagy cafatokta szakadsz, akkor hozok virágot a sírodra, és megemlékezek, hogy milyen bátor hős voltál. Csak két különbség lesz köztünk, én élek, te meg nem. De bátor voltál, és ez nagyon fontos :D Főleg ha halott vagy ugye, akkor aztán nagyon :D
2022. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!