Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van okuk félni a magyar...

Van okuk félni a magyar férfiaknak a besorozástól?

Figyelt kérdés
Ma nagyon sok férfi ismerőssel beszélgettem és sokuk külföldre készül mielőtt elfajulna a háború és a magyar férfiakat is besoroznák. Ti láttok erre esélyt?
2022. febr. 24. 22:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%
Hú de bátor itt mindenki. Van gerincem, ezért menekülök addig a családommal, amíg békés helyet nem találunk. Látni akarom a gyermekemet felnőni, egy életem van, bárhol el tudom tölteni tartalmasan. Ti menjetek, játszatok háborúsdit, lövöldözzetek, hú durran hú :D Meghagyom nektek.
2022. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
14%

9 Ott sem lenne jobb életed.



"A gyáva ezer halált hal, a bátor csak egyet!”

(Oscar Wilde)

2022. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
97%
Ki nem akarná megvédeni a NER-t?
2022. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
79%

10, Nézz vissza a történelemben és számold össze hányszor haltak meg emberek azért ami be lett nekik adva és hányszor álltak csak simán hatalmi érdekek a háttérben és hányszor jött be akárkinek is ez a jól hangzó mondat.

Nem csak meghalni nem akarok, de más embereket megölni sem akarok. Ha kell elmegyek olyan helyre ahol nem kell megtennem egyiket sem.

2022. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
21%
12, Hibába írod le ezt a frázist még párszor, attól nem lesz igazad. Ha ukrán lennék én éppen jönnék Magyarországra vagy bárhová.
2022. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
36%

12, tudsz értelmesen is érvelni az ellen, hogy az egyetlen életedet és a családod életét miért is kellene feláldozni?


Egyszerűen engem nem érdekel, hogy hol élek, ha boldogságban és békében élhetek a családommal, akik nekem a legfontosabbak a világon, legyen az a hely egy orosz halászfalu szibériában, vagy egy thai dzsungel, vagy az albáb hegyek. Nem érted meg, én meg nem értelek meg téged. Teljes mértékben máshogy gondolunk az életünkre.

2022. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
3%

16, Hát azért mert Oscar Wild azt mondta és egyébként is milyen menő már ez a mondata. Meg láttunk is egy csomó háborús filmet és azok is milyen menők voltak már.

Nosza, sehonnai bitang ember,

Ki most, ha kell, halni nem mer.

2022. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
32%

Ausztrália.


Elég jól kimaradnak az ilyen világhatalmi cicaharcból.

2022. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
55%

12, tudod mit mondott még Oscar Wilde? :)


Hát ezt is:


"A hazafiság pedig nem más, mint az erőszak önigazolása."

2022. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
27%
19, Touché. 😃
2022. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!