Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nézik le sokan a katonákat?

Miért nézik le sokan a katonákat?

Figyelt kérdés

Szóval és eddig akárkivel beszélek mind aztmondja hogy katonának csak az életunt családnélküli emberek mennek akiknek a legfőbb vágya hogy embert ölhessenek magyarul. Pszichopaták (na most ez szarul szokott esni főleg hogy katona vagyok)

Mire fel ez a rosszindulatúság pl itt vagyok én van családom persze nem örülnek amikor néha kikerülök külföldre misszióra de ez semmit nem ront el nem vagyok pszichopata nem azért mentem ki már 3 alkalommal afganisztánba és 2014-ben ukrajnába mert így ölhetek embert hanem mert pl afganisztánban tudom mi folyik az átlag ember nem azt hiszi hogy amerika ment az olajért (afgánba annyi olaj sincs mint nálunk szóval ez megbukott) aztán vam az az elmélet hogy csak kiképzés jeleggel használja a NATO de szerintem azok akik ott kint vannak nem elkeseredett lázadók akik a hazájukat védik hanem könyörtelen állatok ami bizonyítsa azt hogy az egyik missziónkon egy amcsi konvojt támogattunk akik egy különösen veszélyes helyen mentek át beértünk egy kisvárosba ahol az útvonalunkon egy AID-t találtak mikor is próbáltuk eltakarítani az útból kiabálást hallottunk odamentünk a hang irányába és egy afgán férfi késsel szúrta meg egy 10 éves gyerek anyát az afgán elmondása szerint azért mert nem akart vele lefeküdni és ellenkezett na ezek a jó emberek


2021. aug. 1. 15:32
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

1. Miből szűrted le hogy nem tudok angolul

2. Az hogy hogy írod le az EID-t az teljesen mindegy mert tudnod kell mi az

3. Képzeld csak el hogy de visznek tolmácsot

4. A MAK-omhoz megbocsáss de nincs sok közöd meg amúgy se lehetne mondanom

5. Azt hogy a gyerek 10 éves csak tippeltem mert nem olyan nehéz megkülönböztetni egy 6 éves és egy 10 éves gyereket

6. Azt csak példának használtam el soroljak mindent?

7. Ha nem ismersz ne gyanusítgass

Szóval akkor köss csak belém nyugodtan feltettem egy ártalmatlan kérdést amire normálisan illene válaszolni de olyat nem tudsz csak okosnak tettetni magad vagy ne adj isten valamenyire utánanéztél de ennyi

2021. aug. 2. 15:09
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

"Miből szűrted le hogy nem tudok angolul"


Because you haven't even got the faintest clue what an IED is.


"Az hogy hogy írod le az EID-t az teljesen mindegy mert tudnod kell mi az"


Hát figyu, ha te a jelentésbe beírod, hogy AID vagy EID (plusz ha egyáltalán ilyen silány helyesírással írsz jelentéseket), úgy le fog b.szni téged a tiszted, hogy csak na.


"Képzeld csak el hogy de visznek tolmácsot"


Na ne már, így úszik a Magyar Honvédség tolmácsokban? Az USA szinte végig krónikus tolmácshiányban szenvedett, folyamatos probléma volt, hogy egyszerűen nem volt elegendő tolmács, jó, ha ezredenként volt egy vagy kettő, és őket is inkább a hírszerzőkhöz osztották be, minthogy random járőrözzenek. De jó látni, hogy a Magyar Honvédségnél ez a probléma nem állt fent!


Alternatíva: simán hazudsz :D


"A MAK-omhoz megbocsáss de nincs sok közöd meg amúgy se lehetne mondanom"


Ember, a MAK csak azt mondja meg, hogy mi volt a beosztásod. Hogy ne mondhatnád meg? Ezzel nem lehet téged beazonosítani, ne félj. Ez egy random szám és betűsor, ha nem akarod nyilvánosan megosztani, csak küldd el a hétjegyű MAK-odat privátban.


Büdös életben nem voltál te katona, barátom.

2021. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, továbbra is várom a privát üzeneted, ha már nem akarod nyilvánosan megosztani a héttagú MAK-odat :)
2021. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

"Na ne már, így úszik a Magyar Honvédség tolmácsokban?"


Helyiek tolmácsoltak, rengetegen jelentkeztek egyébként .Szaktolmácsból csak egy volt ő tartott egy hetes képzést a helyieknek. Annyi elég volt nekik ha törték az angolt, a képzésük is főleg arra irányult hogy a katonai vezényszavakat megtanulják.

Tercza János törzszászlós alá tartoztak egyébként

2021. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, lássuk be, már nincs sok értelme a katonaságnak, ezért nincs mit bizonyítani.

Amúgy sem pszichopaták, inkább lusta középkorúak.

2021. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25# lusta? Lusta? Ugye ezt nem gondoltad komolyan?
2021. aug. 3. 06:54
 27/30 A kérdező kommentje:
És miért is nincs értelme amúgy? Egyébkémt tényleg hatalmas tévedésbe vagy mert hülyeséget beszélsz akkor azért látok nálam fiatalabb (20-on éves) embereket? Amiről nincs fogalmad arra ne is válaszolj
2021. aug. 3. 07:02
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésedre egyetlen egy szó a válaszom: tudatlanságból.
2021. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
A katonák kitől védtek meg minket..
2021. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Alex Fly ***** válasza:
35%

Hát jó: vannak a tipikus militaristák, vannak akik lusták dolgozni, vannak a másra alkalmatlan alkoholisták - és ma már ott vannak azok is, akiknek semmi más lehetőségük nincs.

Ez a hadsereg összetétele...

2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!