Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyetértenétek-e a nők sorozás...

Egyetértenétek-e a nők sorozásával abban az esetben, ha Magyarországon visszaállítanák a sorozást?

Figyelt kérdés

Miért? / Miért nem?


Részlet az alkotmányból:

70/H. § (1) A haza védelme a Magyar Köztársaság minden állampolgárának (!) kötelessége.


2010. aug. 12. 19:14
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Háááát...Én 17 évesen nem szeretném játszani az észt, de én minden 16-18 év közti fiatalt besoroztatnám úgy kb. 3-4 hónapra, hogy megtanulják mi a fegyelem és a tisztelet...Meg még a honvédelem alap dolgait. :) De ez a 3 hónap úgy lehetne megoldva szerintem, hogy hétvégén hazamenni és kibulizni meg kipihenni magukat a fiataloknak. A gyakorlat meg nemcsak fizikai hanem még a szellemi személyiséget is fejlesztené. Legalábbis én úgy rakatnám össze.:) A nők sorozásával kapcsolatban meg úgy vagyok, hogy ne kelljen a frontra kimenniük, de azért lehetne náluk egy pisztoly önvédelemre. :) Meg csinálnák a dolgukat a front mögött...(gyárba melózni, gyereket nevelni stb.)
2010. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
07:19: Ajjajj, ajjajj...
2010. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!