Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyetértenétek-e a nők sorozás...

Egyetértenétek-e a nők sorozásával abban az esetben, ha Magyarországon visszaállítanák a sorozást?

Figyelt kérdés

Miért? / Miért nem?


Részlet az alkotmányból:

70/H. § (1) A haza védelme a Magyar Köztársaság minden állampolgárának (!) kötelessége.


2010. aug. 12. 19:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
47%
há emancipáció van, nem?
2010. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%
igen, ők keverik a szurkot
2010. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
67%
Meg a f@szt is állítsák vissza! Majd ha ti fogtok a földön kétrét görnyedve menstruálni, majd akkor megyek én is katonának.
2010. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
Nem igazán. Szerintem nem való nőknek a gyilkolás, csak önmaguk és családjuk közvetlen veszéllyel szembeni védelme érdekében.
2010. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Valamilyen szinten igen, de azért ne küldjünk már a GYENGÉBBIK nemet a frontvonalba. Inkább képezzük ki őket pl. harctéri ápolónak. Én pl. mivel orvostanhallgató lány vagyok, több értelme lenne, ha harctéri orvosnak küldenének, nem pedig katonának, hiszen még a fegyvereket sem bírnám el 20 percnél tovább.
2010. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Én a sorkatonai szolgálatról beszélek. Tehát arról mikor fél/egy évre behívnak, nem arról, hogy háborúban kivisznek a frontra.
2010. aug. 12. 19:31
 7/42 anonim ***** válasza:
78%

En egy max harom honapos alapkikepzesben benne lennek. De az is csak olyan lanyos legyen, ne kelljen nekem 500 felulest megcsinalni minden nap, hogy aztan olyan hasfalam legyen, mint egy ferfinek, meg ilyenek. Csak tanitsanak meg a fegyverek hasznalatara meg ilyen alap dolgokra, aztan annyi.

20L

2010. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
Az alkotmány ezen pontjának mindig eleget tettek a nők is. Nem csak puskával a frontvonalon lehet a hazát szolgálni, sok nő például ápolóként vett részt a veszélyes terepeken is, a sérülteket ellátták, az is komoly része a honvédelemnek, ott van például a budai Várban a Sziklakórház, ami egy nagyon jelentős titkos rejtekhelyként is szolgált a háborúk idején, esetleg látogass el oda egyszer.
2010. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
51%
... meg arra, hogyan kell tankokat beindítani tüntetésekkor.
2010. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is alapkiképzés beleférne.
2010. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!