Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szlovákiában megvernek ha...

Funktasztikus kérdése:

Szlovákiában megvernek ha magyarul beszélsz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 17:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Meg nem fognak verni,de "csúnya nézésre" esetleg beszólásokra lehet számítani,ott éltem köztük 19 éves koromig,tudom mit beszélek,sajnos az átlagember is eléggé magyargyülölő....
2010. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%
Én is a határ mellett élek és gyakran járok át. Az emberek kb. 95 %-ának SEMMI baja a magyarokkal! Soha semmi probléma nem volt abból, hogy magyarul beszéltem. Ha bele is botlottam olyanba, aki nem értett (vagy nem AKART érteni), hamar előkerült valaki, aki kisegített. Ha meg mégsem, abból a boltból kimentem és bementem egy másikba. Az utcán viszont SENKIT nem érdekel, milyen nyelven beszélsz.
2010. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%

Én egyszer véletlenül magyarul szólaltam meg, legyilkoltak a bőrömre Ciril és Metód képét karcolták egy turulszobor lecsippentett csőrével, majd ezek után szlovák hangalámondással meg kellett néznem a terminátor mindegyik részét, és ezek után Jan Slota átment rajtam tankkal.


( nem, nem vernek meg)

2010. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Jartam sokszor Szlovakiaban es Szerbiaban is de sehol nem nyultak hozzam sot jol elbeszelgettunk egy jo pofa sor mellett igaz nem magyarorszagi vagyok hanem szekely de ugyis magyarul beszeltem vagy aki nem tudott magyarul azzal angolul (ha ertette) de semmi verekedes nem volt
2010. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%

"Megvertek egy fiatalt Szlovákiában, állítása szerint azért, mert magyarul beszélt - jelentették hétfőn szlovák televíziók."

[link]


"A múlt hét végén egy magyar fiatalembert vertek meg Diószegen, állítólag azért, mert magyarul búcsúzott el a barátnőjétől. Minderről a szlovák közszolgálati televízió számolt be hétfő este. A bántalmazott férfi kórházban van, két bordája eltört és belső vérzése is volt. A rendőrség rendbontás miatt indított eljárást"

[link]


"Véresre vertek ismeretlen szlovák fiatalok egy magyar egyetemista lányt pénteken délelőtt a felvidéki Nyitrán. Az utcán szlovák fiatalemberek egy csoportja támadt rá, miután meghallották, hogy magyarul telefonál. A helyi rendőrség vizsgálja az ügyet."

[link]


Áh, dehogy verik a magyarokat.Aki mást mond az náczi.

2010. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
42%
Nyílt helyen nem vernek meg, ott csak kurv*ra lenéznek.. De amúgy tényleg így van sajnos szégyellned kell, hogy magyar vagy SZlovákiában.
2010. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Ismerősöm szlovákiai magyar. Soha nem panaszkodott a majdnem 30 éve alatt, hogy probléma lenne ezzel. Amikor kinn voltam, akkor sem volt gond ezzel.
2010. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

én éveken keresztül játram szlovákiába, egészen pontosan Selmecbányára. napközben sosem volt semmi probléma, sem boltban, sem étteremben, sem kocsmában.

viszont sötéteedés után ott is előbújnak az állatok, olyankor már kocsméban, diszkóban érdemes vigyázni.

jellemzően csak beszólogatnak, de volt arra is példa, hogy majdnem verekedés lett a dologból.

2010. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
77%

Nem fognak megverni!

Jézusom,ez valami borzalom,hogy ilyen kérdések megfordulnak az emberek fejében.Ezt most a kérdezőre értem,hanem a helyzetre ami ezt okozza.

Egyébként én a felvidéken lakom(Dunaszerdahely,és biztosra veheted,hogy a szlovákok sem mind szélsőségesek.Ugyanolyan emberek,mint más és ahogy Magyarországon,iit is,meg máshol a világban vannak szemetek,nem kell általánositani.


Főleg Zsolna környékén vannak olyan szélsőséges emberkék.


Hozzá teszem,Pozsonyban van MAGYAR tannyelvű gimnázium,ahova sok ismerősöm jár és még soha semmi gondjuk nem volt belőle hogy magyarok,magyarul beszélnek.

2010. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Válaszoló (07-06 18:38)!


Be lehet linkelni az elmúlt 5 év légiszerencsétlenségeit is, azzal az üzenettel, hogy ha repülöre ülsz, akkor meghalsz.


A statisztikák mégis azt mutatják, hogy ha repülön utazol, sokkal kisebb az esélye, hogy baleset érjen, mint ha közúton autóznál...

2010. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!