Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Mit képzelnek...

Ez most komoly? Mit képzelnek ezek?

Figyelt kérdés

[link]


Most ne a holokausztot, és Hitler bűnösségeit vitassuk meg, hanem hogy István királyt "tömeggyilkosnak" nevezik.

Ezek mit gondolnak magukról!?


2010. jún. 20. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
tipikus FAIL. inkább vicc szerintem.
2010. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Mily' szomorú, hogy a magyar ember ilyesmiken hagyja felidegesíteni magát, miközben dühöngése pusztába kiáltott szóval és egy hangya szellentésével egyenértékű. És közben repül, repül az élet, és az időt nem élete építésére, ismerősei, családja, barátai segítésére, és az élet élvezésére használa.
2010. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Hmm lássuk csak.... Igen, van benne igazság. Talán nem ölte meg ellenfeleit? Nem négyelte fel? (Koppányt és még másokat...) Nem igázta le azokat, akik hittek a magyar vallásba, és nem akartak másik vallást felvenni? De igen, kegyetlenül példát statuált azokból, akik lázadni mertek az új vallás ellen.


De sajna meg kellett tennie ezeket a lépéseket, különben a nyugatiak eltiportak volna minket. És szerintem se nevezhető tömeggyilkosnak, mivel ezeken az intézkedéseken állt az ország sorsa. De az is tény, hogy egész falvakat öletett meg, ha azok nem akartak behódolni a vallásnak.

2010. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Hülye liberálisok
2010. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Eltiport volna a nyugat... Még jó, hogy szartak tőlünk :D
2010. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Kurucos vihar a biliben. Egyébként az volt ÉS nagy államférfi. Én is rá szavaztam volna, mert tetszett a rockopera.


"Tömeggyilkosnak nevezi és Sztálinnal emlegeti együtt Szent Istvánt a cionista Hírszerző"


Hitler, Sztálin és Szent István. Nesze együtt emlegettem őket, mégse pusztult ki a magyarság. Kb. ennyi a hír értéke.

2010. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Hat lassul csak, Istvan a osi magyar torzsek, es vallas ellen "idegenszivu, magyargyilkos" lovagokat hozatott, esatobbi. Vegulis, belefer a tomeggyilkos halmazba, attol fuggetlenul, hogy ha o nincs, eselyes, hogy mara mar magyarok sincsenek...
2010. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem se I. István a kedvenc királyom, de ez már bőven túlzás. Elég GYP-s lehet aki ezt a kérdést írta és jóváhagyta.
2010. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem vágom mi ezzel a problémád? István tömeggyilkos volt. Talán valótlant állítottak? Vagy buktál történelemből?
2010. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

OFF: a kurucon miért van mindig "tót"-nak írva a szlovák nyelv? ez valami passzív ellenállás vagy mi?

ON: ezen nem lepődtem meg, mert a Hírszerző szerkesztői agyhalottak!

2010. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!