Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy Magyarországon nagy a szakadék a gazdagok és a szegények között?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 15:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
41%

#30

Te tényleg ennyire agymosott vagy, vagy gyárilag vagy ennyire tudatlan? ... és ezt még meg is hirdeted!

Csak úgy hirtelen 3 "aprócska" példa a közelmúltból:

[link]

[link]

[link]

2018. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Ezt az agymosott magyar sajtót tartod hitelesnek ?

Az összes újságiró valamelyik politikus marából eszik - vagy éhen döglik.

Ilyen körülmények között mindenki ferditi a hireket kivétel nélkül.

2018. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

#32

Te beteg vagy?

Feltettem egy ellenzékit, egy kormányközelit és egy függetlent.

TÉNYEKET írnak le, amikkel nem lehet vitatkozni, de te inkább az ész nélküli tagadást választod, mert a te kis egyszerű életedbe az fér bele?

Vagy ennyire átmosták már az agyadat?

Szűzanyám, nem irigyellek! Vagy talán mégis? ... a mesterségesen létrehozott, szuggerált álbiztonságodért, ahogy üldögélsz egy tál langyos tejbegrízben.

2018. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Emberek!!! Ki beszél itt migrációról most?? Egyáltalán nem ezzel kapcsolatos volt a kérdésem. De ha már így fel lett hozva akkor én is hadd mondjak annyit, hogy sose olyan hírportált ami valamilyen politikai párthoz tartozik. Pl az origon sose fogunk fidesz-ellenes dolgokat olvasni. Nyilván a fideszes hírportálok minnél jobban próbálják a népet félelemben tartani a migrációval, Sorossal , és a terrortámadásokkal, mert érdeke, hogy ezzel is megtartsa politikai befolyását és a pozicióját. Az ellenzékben meg csitítani próbálják ezt a dolgot vagyis inkább az MSZP-ben. Nem szeretem Orbán urat de ebben a dologban igaza van. Van itt elég sok migránshoz hasonló uriember akik bár nem robbantgatnak de a késelés szerintem náluk is működik.
2018. júl. 29. 12:51
 35/47 A kérdező kommentje:
*nézzünk.
2018. júl. 29. 12:52
 36/47 anonim ***** válasza:
56%

Drága pici harmincegyes butuska! Legalább a saját linkjeidet olvasd már el belinkeltél kapásból két olyan dolgot, ami nem terrortámadás meg egyet, amit utólag az Europol annak minősített. Utolsó szervezett terrorakció tavaly augusztusban volt a madridi merénylet, ha tetszik neked ha nem. Az utóbbi másfél évben az EU-ban történt hivatalosan terrormerényletnek minősülő támadásokban összesen 85 ember vesztette életét. Egy több mint 510 milliós lakosságú 4.5 millió négyzetkilométeres területen.

Ugyanennyi magyar biciklis veszti életét évente figyelmetlen autósok miatt egy 93 ezer négyzetkilométeres 9.8 milliós közösségben. Érted már a problémát, hogy miért nem fossa magát össze a terroristák miatt, aki gondolkodik? Ma Magyarországon ötvenkétszer nagyobb az esélye, hogy halálra gázolnak ha biciklivel mégy valahova, mint annak, hogy Belgiumban felrobbant, lekardoz egy terrorista. Továbbra is rettegsz az "iszlámoktól" vagy beismered, hogy pofára estél? :-D

2018. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
39%

36-os, én eddig nem akartam hozzászólni, de ez amit írtál olyan eget verő baromság, hogy kénytelen vagyok. Akkor a lakásainkat se zárjuk a köztörvényes bűnözők, meg a rablógyilkosok elől, mert az utakon többen halnak meg biciklis balesetben, mint ahánynak 500Ft-ért elvágják a torkodat. Lehet, hogy a nyitott lakásodba be fog jönni 20 kíváncsi ember az utcáról, de az is lehet, hogy ebből a 20-ból 19 bűnöző lesz, akiket te ráutaló magatartással (a nyitott ajtóddal) beinvitáltál.Sajnálom, hogy képtelen vagy megérteni a dolgokat és mivel európai ember vagyok, nem kívánom, hogy a bőrödön tapasztald meg a tévedésedet.

Ahogy azoknak, a vétleneknek, akik a támadások áldozatai lettek és a családtagjaiknak sem vigasz, hogy egyébként hányan halnak meg biciklis balesetben, ami részedről nagyon cinikus és közönséges összehasonlítás.

2018. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
#37-es végre egy kicsit értelmesebb hozzászóló.😊
2018. júl. 29. 14:40
 39/47 anonim ***** válasza:
34-es! Kár volt ennyit írnod, mert félreértetted, arra mutattam rá, hogy mennyire irreális azzal jönni, hogy Belgiumban majd megölnek a terroristák, idén összesen kilenc halott embert tartanak nyilván terrorakció áldozataként az egész EU-ban. Racionális azzal az "érvvel" próbálkozni, hogy mennyire veszélyes a terroristák miatt Belgium ha ilyen kevés áldozatuk van? Nem éppen. Nem is szólva arról, hogy az utolsó komoly szervezett terrorista akció a tavaly augusztusi madridi volt.
2018. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
40%
*37-es
2018. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!