Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy...

Miért mondják azt, hogy Magyarországon nagy a szakadék a gazdagok és a szegények között?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 15:09
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Belga életszínvonal szerintem eléggé hasonlít a svájcihoz. 2 éve jártam ott és egy kis faluban voltam. Mondom kis faluban. Aztan abban a faluban kb minden ház 200 négyzetméternél nagyobb volt és a kocsik kb mind 2-3 évesek voltak. Tehát ide a fejlett nyugati országokat ne vonjuk be.
2018. júl. 28. 18:07
 22/47 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs más érv akkor jön a mindent eldöntő migráns kártya.

Megint színvonalon vagyunk.

2018. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Aki mérnökként panaszkodik azt nagyon szánom. A néhány magyar orvossal nem vagyok túlságosan megelégedve de azért ha egy orvost veszünk most példának. Sokkal többet kell tanulnia mint egy mérnöknek. Miután kikerül az egyetemről nem 400 ezret keres, hanem nettóban 150ezret. És ezzel általában 4 vagy sokkal több évig meg kell elégednie mert a szakvizsga után emelkedik meg a fizetése. És neki addig nincs olyan , hogy paraszolvencia vagy magánpraxis. Egyetem után max 10 évnek elkell ahhoz telni, hogy milliókat keressen meg és többször annyi munkával.
2018. júl. 28. 18:19
 24/47 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy egy másik országban élünk. Én ritkán látok 5 évesnél fiatalabb autót"


Akkor gyere a miskolci Boschba, itt van bőven a Stromival szemben.


Másrészt az előbb még kínai cipőről volt szó.

Most meg hirtelen kiderül, hogy havi 400?

2018. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
41%

#22

A nyilvánvalót meg tagadni enyhén szólva is balgaság és te ezt szeretnéd.

Válogass kedved szerint, találsz a szájízednek is megfelelő hírportált, pl. ezt:

[link]


[link]

2018. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
76%

Rendesen átmosta az agyad a NER.

És még s szocializmust szidják.

2018. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
40%

74% elég rendesen pofáraesett :D

Csak a szokásos.

2018. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
28%

#26

Na ez volt a tipikus, érvek nélküli, ellenzéki válasz! :D

És még te mersz kritikát gyakorolni!

2018. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Az igen. Eddig a magyar társadalomban lévő különbségekről volt szó, most meg :DD

Mindannyian magyarok vagyunk! Szeressük egymást!

2018. júl. 28. 19:03
 30/47 anonim ***** válasza:
70%

"Ha nincs más érv akkor jön a mindent eldöntő migráns kártya."


Nem migráns, hanem terrorista, csak ezzel eléggé pofára esnek (ha már ennyire szereti ezt a kifejezést eltanulom tőle), mert hiába szomjazzák a napi robbantásokat, késeléseket, meg utcai lövöldözéseket, már egy éve nem volt terrortámadás abban a szegény "iszlámok" által megostromolt Nyugat-EUban.

2018. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!