Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért támadján sokan a fagyáll...

Miért támadján sokan a fagyállos gazdát?

Figyelt kérdés

A magántulajdon szent, aki ezt megsérti az haljon is meg.


Gondolom azért éreznek sokan együtt a tolvajokkal, mert ők is szívesen lopnának, meg nekik is tetszene az ingyen bor.


2018. júl. 23. 19:22
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50%

"Utolsó kár ezen vitatkozni, épelméjű ember még ennél nagyobb sérelem miatt se fog halálosan megmérgezni valakit. Nem tudta hogy meghalhat tőle? Akkor még nagyobb paraszt."


Már nem tudom, hányszor írtam le, hogy a gazda részéről az ölés nem volt szándékos, ezt a bíróság is elismerte, és nem a bortól halt meg, hanem attól, hogy drogot szedett rá. Ha nálad iszom valamiből, és utána veszek máshol drogot és szétdrogozom magam, akkor te is mennél a börtönbe?


Egyébként még te mondod, hogy nem vagyok százas, amikor az egész érvelésedet arra alapozod, hogy te utálod a bort, ezért nem kéne bűnnek lennie, ha valaki ellopja...

2018. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%
Fagyállótól halt már meg más is, azaz nem lehet ilyet csinálni.. engedd már ezt el.... ok hogy drogozott, de mit nem lehet ezen érteni? Szándékosan csapdát állított egy potenciálisan életveszélyes szerrel. Idióta, ez a helyzet. Értem én hogy felhúzta magát a tolvajon, de ez nem jogosítja fel erre. Pont.
2018. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem és a társadalom igazságosabb része, kisebbsége számára meg feljogosít. Egy csupa kárt okozó, gonosz ember élete bűn. Van egy film, ami arról szól, hogy maffiózókat tesznek el láb alól páran (és az egész város nekik drukkol), én azzal is egyetértettem. Ez is ilyesmi. Szimpatizálok az igazságos önbíráskodással. Persze én is hangsúlyozom, ez sokszor törvénytelen. De a törvény és az igazság nagyon más. Ti úgy gondoljátok, hogy minden ember egyenlő, és egy ilyen, de még Pol Pot is megérdemli, hogy éljen, mi nem. Mellesleg nem ártana az ilyenektől megvédeni az ártatlan embereket... Az ő létezésüknek meg semmi értelme.
2018. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Értelek. Mindig akkor kezdődnek a bajok amikor a butaság - vagy legalábbis a felületes gondolkodás - meggyőződéssel párosul. Ezzel én el is köszöntem ;)
2018. júl. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Általában a nagyon buta vagy arrogáns emberek tartanak felületes ismeretség után butának valakit.
2018. júl. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!