Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért támadján sokan a fagyáll...

Miért támadján sokan a fagyállos gazdát?

Figyelt kérdés

A magántulajdon szent, aki ezt megsérti az haljon is meg.


Gondolom azért éreznek sokan együtt a tolvajokkal, mert ők is szívesen lopnának, meg nekik is tetszene az ingyen bor.


2018. júl. 23. 19:22
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
28%

Az alkohol nem is érték mert az csak egy drog, nem létfontosságú. Valamiért törölték a hsz-t amit írtam de leírom még1x:


Ha védeni akarja a borát rendesen elzárja, vagy végső megoldásként odarak egy hülye kutyát amitől nem tudnak bemenni, meg még ugat is. Dehát 21. század, biztonsági kamera, mozgásérzékelős lámpa ilyenek is léteznek.


Szóval nem a bort akarta védeni, hanem aljas módon megmérgezni, bosszút állni. Mindezt pár liter sz@r házi borért aminek az érteke pár ezer forint. (meg se innám azt a kotyvalékot) Lehet hogy a boltban nem adott el belőle, de simán adhatott volna el ártatlan embereknek akik nem is tudják hogy lopott, akkor azok is dögöljenek meg? Legalja.


Ha legközelebb valaki ellop tőlem pár ezer forintot azt ott helyben leszúrom. Jogom van hozzá ezek szerint úgyis megúszom mert hát a magántulajdon az mindennél többet ér.

2018. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
35%

20-as: Én értem amit mondasz. Tudom hogy mennyi gazember van, nem őket védem. Én utoljára kb. egy csokit loptam el a boltból kb 8 évesen, szégyelltem is.

Bármennyire is utálod a gazembereket, a körülötted lévő semmirekellő, kártékony embereket, van egy egyetemes dolog amit épeszű, intelligens ember nem kérdőjelez meg: NEM LEHET EMBERT ÖLNI, illetve egy ember halálát szándékosan előidézni, mégha közvetett módon is. Nem lehet. Ennyi. Sok minden mást lehet, de ezt nem. Nem vagy annak a jognak a birtokában és abban a helyzetben, hogy más élete és halála felett ítélkezhess. Ha így lenne, annak a vége anarchia lenne. Gondolkozz.

2018. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
57%

"van egy egyetemes dolog amit épeszű, intelligens ember nem kérdőjelez meg: NEM LEHET EMBERT ÖLNI"

Én pont megkérdőjelezem. Én nem látok semmi rosszat a gonosz elleni harcban bármilyen eszközzel. Szerintem ezeknek az embereknek semmi értelmük, egész életükben csak szenvedést, kárt okoznak más embereknek, amit ők nagyon élveznek. Az más kérdés, hogy ki dönti el, ki a gonosz és ki mennyire az. De szerintem sokan gondolkodnak így.

2018. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez az. Nagyon sokan. Hová vezet?
2018. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
55%

"Ha védeni akarja a borát rendesen elzárja, vagy végső megoldásként odarak egy hülye kutyát amitől nem tudnak bemenni, meg még ugat is. Dehát 21. század, biztonsági kamera, mozgásérzékelős lámpa ilyenek is léteznek."


A kutyát simán megmérgezik a tolvajok, a kamerával meg mire mész? Lesz egy felvételed a tolvajról, majd legyintgetnek rá a rendőrök, hogy nem tudnak mit csinálni, szerencséd van, ha még nem téged csesznek meg, amiért engedély nélkül készítettél felvételt szegény, jogokkal rendelkező bűnözőről.


"Szóval nem a bort akarta védeni, hanem aljas módon megmérgezni, bosszút állni."


Megfosatni akarta, nem megölni, sokadszor írom le.


"Mindezt pár liter sz@r házi borért aminek az érteke pár ezer forint. (meg se innám azt a kotyvalékot)"


Egyrészt nem tudhatod, szar volt-e a bor, másrészt a minősége teljesen irreleváns a történetben, mi sem azt elemezgetjük, jóképű volt-e a tolvaj és ettől függ-e, hogy kár érte vagy nem.

2018. júl. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
43%

Utolsó kár ezen vitatkozni, épelméjű ember még ennél nagyobb sérelem miatt se fog halálosan megmérgezni valakit. Nem tudta hogy meghalhat tőle? Akkor még nagyobb paraszt.


De úgy látom te se vagy 100as.


"honnan tudod hogy sz@r a bor" Minden alkoholos ital sz@r, mert nem tudod úgy meginni mint a vizet. Nah még ez a szerencse mert az ország fele meghalna alkoholmérgezésben.

2018. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
52%
Most nézem hogy a tolvajon kívűl még 8 ember került kórházba. Ők is megérdemelték ugye? Az ilyenek miatt tart itt ez az ország. Felakasztanám a híres gazdát de azokat is akik védik.
2018. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%

Arról nem a gazda tehet, hogy egy aljas tolvaj 8 másik embert is megkínált a lopott borból. A gazda mossa kezeit. Nem kellett volna ellopni talán... Érthető, ha valaki megvédi a tulajdonát, az otthonát. Aki a gazdát és az őt védőket végezné ki, abban nincs igazságérzet. (Politikailag ezek általában balosok, szélsőbalosok. A kommunizmusban lehetett lopni...)

Vannak emberek, mint amilyen a gazda is, akik nagyjából érzik, mi igazságos, ki elég gonosz ahhoz, hogy a legsúlyosabb büntetést érdemelje. Magam is ilyen vagyok. Természetesen a többség nem ilyen, a fenti tolvajhoz hasonlók pont a tisztességeseket látják gonosznak, és a gonoszakat jónak.

2018. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
68%

Bort lopni nem akkora gonoszság mint embereket ölni. Dehát az alkoholistáknak az alkohol mindennél többet ér. Miféle igazságérzetről beszélsz?


Ezek szerint a magyarok egy része szó szerint ölne az alkoholért... De ha valaki elszív egy füvet az meg szemét drogos 10 év börtön a minimum. Nagyon primitív ez az ország.

2018. júl. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
58%
Bort lopni kisebb vétek, mint embert ölni. De a tolvaj nem bort lopott, hanem rendszeresen betört valahová, és ellopott minden mozdíthatót. Egy ilyen embert "kivonni a forgalomból", aki egész életében csak árt másoknak, nemhogy nem vétek, de nyilvánvalóan erény.
2018. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!