Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Idén először engedélyezte a...

Idén először engedélyezte a rendőrség a heterofelvonulást. Te elmennél rá?

Figyelt kérdés

"Tavaly még elutasították, a napokban viszont már tudomásul vette a rendőrség a szeptember 4-ére meghirdetett hetero büszkeség napi vonulást az Andrássy útra.

A menet forgatókönyve ugyanaz, mint a melegparádékon. Az ötletgazda, Koletár Csaba szerint a rendezvény célja, hogy megmutassák, nemcsak az azonos neműek, hanem a különböző neműek viszonya is figyelemre méltó.

(MNO)"


2010. jún. 14. 14:57
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
És mi büszkeség van abban, hogy valaki meleg? Majd meglátjuk milyen is lesz, mert egyenlőre még nem lehet róla beszélni, hogy pontosan miért, hogyan történnek majd a cselekmények a felvonuláson.
2010. jún. 14. 21:12
 42/59 anonim ***** válasza:
81%
Én egyik felvonulást sem pártolom. Miért hangoztassam, hogy meleg vagyok, vagy hetero? Én annyira lesz@rom, hogy ki micsoda, nem is tartozik senkire. Nem akarom senki orra alá dörgölni, hogy "Igen, én hetero vagyok!", és azokat sem értem, akik mindenkivel tudatni akarják, hogy ők mekkora homokosok... Ez mindenkinek a magánügye!
2010. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
53%
Hát pont ezt mondom én is. A heterok felérik ésszel, hogy ebben semmi büszkeség sincs, ez szerintem sima tiltakozás lesz a melegfelvonulás ellen. Bár gyanítom inkább a minősége ellen.
2010. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
39%
"akik mindenkivel tudatni akarják, hogy ők mekkora homokosok..." :'DDDDDD
2010. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
72%

nem

A főszervező meg egy paraszt bunkó...

2010. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
58%
ha pesti lennék elmennék rá
2010. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

Cirkuszt + kenyeret a népnek!


Bocs de mi értelme, ennek a felvonulgatásnak?


Nekem mind egy hogy ki homokos, ki hetero, vagy ki biszex, amíg normális, értékekkel rendelkező ember akire lehet számítani..


Kutya a kutyával, egér az egérrel..


Mindenki a saját fajtájával, de már minek kellene emiatt felvonulgatni, csak mert valami vezérökör ezt találta ki, aki jót szakít a promóból meg az egész felhajtásból??


Én nem csinálnék magamból birkát, csak mert ez a parancs ugyanmár.


Mellesleg nem beszélve azokról akik esetleg arrafelé laknak, és kénytelenek elviselni ezt az egészet.


Szerintem ez szívás..

2010. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 21:12


Ebben nem büszkeség van, hanem üzlet..


Ha értenél a médiához akkor tudnád, hogy Hírnek, értéke van!!

2010. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
48%

Erről egy közmondás jut eszembe: "Okos enged szamár szenved."

Ha nem dobálnád őket tojással (hanem megsütnéd magadnak, sörivás helyett), akkor észrevennék, hogy senki nem figyel rájuk és megszűnne a felvonulás. Ezt akarjátok nem?

2010. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim válasza:
66%
“Ez olyan, mintha a mozgáskorlátozottak felvonulnának, hogy legyen végre mindenhol akadálymentesítés, én meg kimennék tüntetni, hogy ba.d meg, nekem pedig van lábam!”
2010. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!