Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Idén először engedélyezte a...

Idén először engedélyezte a rendőrség a heterofelvonulást. Te elmennél rá?

Figyelt kérdés

"Tavaly még elutasították, a napokban viszont már tudomásul vette a rendőrség a szeptember 4-ére meghirdetett hetero büszkeség napi vonulást az Andrássy útra.

A menet forgatókönyve ugyanaz, mint a melegparádékon. Az ötletgazda, Koletár Csaba szerint a rendezvény célja, hogy megmutassák, nemcsak az azonos neműek, hanem a különböző neműek viszonya is figyelemre méltó.

(MNO)"


2010. jún. 14. 14:57
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
47%

"Idén először engedélyezte a rendőrség "

Csak, hogy tisztázzuk:

A felvonulást alkotmányos alapjog! A nincs engedélyezési jogköre!

2010. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is támogatandó dolog. Elég volt a liberálisok folyamatos nyavajgásából!
2010. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
64%

67


Ezt nem teljesen értem, tiltakoztak valaha is a heteroszexualitás ellen a liberálisok? Mert ha igen, én lemaradtam róla.


De még egyszer bemásolom a hiányzó mondatot, amit biztos véletlenül hagyott le a kérdező.


"Egyúttal tiltakozni szeretnének az ellen, hogy Magyarországon a homoszexuális eszméket nyíltan gyakorolni és népszerűsíteni lehet"


Azaz, van egy fesztivál, ami arról szól, hogy x-nek lenni jó, és egy másik, ami arról, hogy nehogy már más x lehessen, ez zavar minket, hogy merik nyíltan csinálni.

2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
55%

"A felvonulást alkotmányos alapjog! A nincs engedélyezési jogköre!"


Sajnos csak annak alkotmányos alapjog, aki tetszik a rendszernek. Aki nem fúj velük egy követ, azt mindent bevetve próbálják ellehetetleníteni. Cáfolj meg, ha nem így van.

2010. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez már enyhén szólva unalmas. Komolyan nincs az embereknek jobb dolga, mint felvonulni és bemutatni, kivel dugnak?

Édesmindegy, hogy az ember meleg vagy hetero, a szexualitás nem az utcára való. Pont. Sem a meleg-, sem a heterofelvonulásra nincs szükség.

2010. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
75%

A Mr. Garrisonos témára visszatérve szerintem a melegfelvonulást is azok mennek dobálni, akik ezzel akarjál hitegetni magukat.


"Nem vagyok b*zi, hogy is lennék, hiszen itt dobálom őket, akkor nem lehetek b*zi, ugye, így hogy is lehetnék, MOCSKOS B*ZIK!"

2010. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
36%
Amibe ez a magamutogatás kerül,azt a pénzt adják inkább az árvízkárosultaknak! Annak legalább lenne értelme és haszna is!
2010. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ahogy mar elottem is mondtak, minek kiadni penzt ilyen felvonulasokra?

Mindenki d*gjon azt, akit akar, de otthon, a negyfal kozott.

Hulyeseg a homo- es a hetero felvunulas is.


Biztos nem mennek...

2010. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:

"Amibe ez a magamutogatás kerül,azt a pénzt adják inkább az árvízkárosultaknak! Annak legalább lenne értelme és haszna is!"


Nem tudom ez mennyibe kerülhet, de biztosan sokkal kevesebbe, mint a melegfelvonulás, ugyanis oda nagyon sok rendőrt kell szolgálatba állítani, hogy védjék a felvonulókat a "közönség" válaszreakcióitól. Ide legalább az nem kell. Egyrészről támogatom a kezdeményezést, amíg a jó ízlés határain belül maradnak a felvonulók, (nem úgy, mint a melegfelvonuláson). Másrészt én annak örülnék, ha egyáltalán nem lenne ilyen felvonulás (se meleg, se hetero), mert felesleges. A dobálózókra pedig azt mondom, az ételdobálás már az ókortól bevett szokás a nemtetszés kifejezésére, és bizony nem egy olyan felvonuló volt, aki annyira provokatívan nézett ki, hogy megérdemelte a tojást. Végül is nem halt még bele senki, ha megdobták tojással :D

2010. jún. 14. 16:25
 20/59 anonim ***** válasza:
69%
Nem mennék el, egyrészt, mert jó ideje nem élek már kapcsolatban, másrészt pedig azért, mert én tudom, hogy hetero vagyok, és nem érzem úgy, hogy szükségem van arra, hogy hirdessem, hiszen a többség szintén az.
2010. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!