Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Idén először engedélyezte a...

Idén először engedélyezte a rendőrség a heterofelvonulást. Te elmennél rá?

Figyelt kérdés

"Tavaly még elutasították, a napokban viszont már tudomásul vette a rendőrség a szeptember 4-ére meghirdetett hetero büszkeség napi vonulást az Andrássy útra.

A menet forgatókönyve ugyanaz, mint a melegparádékon. Az ötletgazda, Koletár Csaba szerint a rendezvény célja, hogy megmutassák, nemcsak az azonos neműek, hanem a különböző neműek viszonya is figyelemre méltó.

(MNO)"


2010. jún. 14. 14:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
67%
Nem, undorod a búza felvonulástól, és teljes mértékben ellene vagyok, de erre nem az a megoldás, hogy akkor a heterók is részegen partizva felvonuljanak megmutatni, hogy ők biza a másik nemet kedvelik. Szerintem ez mindenki magánügye, nem tartozik a városlakókra. És ez vonatkozik a búzákra is, amíg otthon a pincébe buzulnak, addig nem érdekelnek. De amikor már kijönnek, és dicsekednek azzal hogy ők homik, na attól én frászt kapok. Ezért nem kéne felvonulni a heteróknak sem, inkább a melegfelvonulást kéne betiltatni.
2010. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
65%
Elsővel értek egyet én is. Fricskának jó, többnek nem.
2010. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem amikor sikerült, akkor megmondom, milyen volt.
2010. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
70%
baromság.
2010. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
40%
Nem mennék el rá, mert nem vagyok az a típus, de örülök neki hogy megszervezik. Ez egy pofon a kirekesztő baloldalnak. Nagyon örülök neki, hogy a liberalizmus kezd kicsit mérséklődni, és nem a kisebbség élvez több jogot, csak azért mert kevesen vannak még nem érnek többet, sőt, a melegek génhulladékok (lehet rajta szépítgetni, de ezen nem változtat). A cigányokról meg megvan a véleményem, bár azok csak azt a fajta "kultúrát" -ha lehet így nevezni- nem tudták elhagyni 500 év alatt, nem biztos hogy a génjeikben van a hiba, bár még az is meglehet, de erről nem mernék állást foglalni.
2010. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
57%
Ha Pesten laknék elmennék rá
2010. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ejnye, másold be a hiányzó mondatot is:


"Egyúttal tiltakozni szeretnének az ellen, hogy Magyarországon a homoszexuális eszméket nyíltan gyakorolni és népszerűsíteni lehet"


Azaz, jó nemzeti/jobboldali szokás szerint ismét nem arról van szó, hogy én büszke vagyok valamire, hanem hogy valaki másnak a kur**va anyját. Magyarul, a fazonnak az a baja, hogy valaki nyíltan lehet homoszexuális, és a mocsok még nemi életet is él. Engem ez heteroként mérhetetlenül felháborít.

2010. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
35%

15:43


A "nyíltan" szócskát te is elfelejtetted számításba venni. Magyarországon ki a f@szom kiváncsi egy pár b*zira, ki kiváncsi arra hogy ők együtt vannak. Nekem a belem kifordulna ha meglátnék smárolni két csávót, ennyi. Tartsák meg maguknak. Az meg hogy népszerűsítik, és ezzel fertőzik meg a fiatalabbakat (mert nem csak genetikailag lehet valaki meleg, hanem a környezete miatt) felháborító. Nehogymár megint a többség nyal egység dönt effektus érvényesüljön.

2010. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak egy sima szélsőjobbos, csíkos zászlót lobogtatós idióták vergődése lesz.
2010. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
40%

64

Mindenki köpköd a melegfelvonulásra szinte, szóval azt nem nevezném népszerűsítésnek. Most ha jól értem, szerinted, az ellen tiltakozni, hogy két, egynemű embernek joga van csókolozni az utcán, egy helyes, és támogatandó dolog?

2010. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!