Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít?

Titeket nem idegesít?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma hazaértem és elkezdtem netezni, mint minden nap egy kis kikapcsolódásként. Erre elindítok egy viedeót és az ötödik percnél már harmadjára ugrik fel egy választási reklám. Élvezhetetlen lesz miatta a videó. Vagy olvasok egy cikket és az első mondat elolvasása után már rögön jön fel az ablak. Instagramon a storyknál minden második arról szól, hogy gyere szavazni. Engem nagyon felhúzott. Értem én, hogy választás meg minden, na de egy olyan oldal vagy videó amit 90%ban gyerekek/kiskorúak néznek miért kell ennyiszer lejátszani? Egy iskolai nap után, mert hogy én is gyerek vagyok pont nincs kedvem ezeket a "nagyszerű" beszédeket hallgatni... Csak pihenni akartam egy kicsit... Ti hogy vagytok ezzel?
2018. ápr. 5. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Engem jobban idegesítene, ha nem mennének el szavazni. De amúgy igen túlnyomták már, a Fidesz meg 3 éve túlnyomja.
2018. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
AdBlock a barátod!
2018. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez itt a legfőbb baj! Idegesít, hőzöngünk, de nem cselekszünk.

A választás ne idegesítsen, hanem kapcsold ki a reklámot. Az értelmes kampányt pedig hallgasd figyelmesen.

Aztán válassz gondosan. Rajtad (is) múlik a jövőd (meg a többié).

2018. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Engem is idegesít. Nagyon várom már, hogy vége legyen a választásoknak, és a sok proli "eldöntse", hogy melyik szarba lépjünk ezúttal.
2018. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!