Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Titeket ez nem idegesít?

Titeket ez nem idegesít?

Figyelt kérdés
Tök mindegy, hogy Orbán vagy a Fidesz Facebook oldalára nézek-e fel, mindig van néhány hiperaktív határon túli nyaligátor. Bárki bármit ír, belemagyaráznak, okoskodnak, a tényeket pedig nem értik meg, nem is hallják. Elvakultan védik Viktorékat, mindegy mit csinálnak. Főleg Erdélyből és Ukrajnából. Ha csak 1-2 esetről lenne szó, akkor nem szólnék semmit, de ez már undorító. Miért kell ennyire védeni egy olyan kormányt, ami nem is az övék? Ráadásul úgy, hogy ők semmilyen negatív intézkedését nem viselik teherként. Egyiküktől azt a választ kaptam, hogy ő igenis jobban tudja mi folyik az országban, mivel nézi a Hírtv-t. Az ingyen vonatra, orvosi ellátásra, nyugdíjra, ösztöndíjra (melyek az itt élőknek már lassan semennyire nem járnak) azt mondták, hogy jogosan kapják, mi pedig tipikus irigy magyarok vagyunk. Sokszor nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.
2015. márc. 30. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

"Orbán vagy a Fidesz Facebook oldalára nézek-e fel, mindig van néhány hiperaktív határon túli nyaligátor."


Miért jársz ilyen oldalakra, ha zavar ami ott van?

2015. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én meg ezen akadtam ki de nagyon. Micsoda gusztustalan ötletek fogannak meg a fideszes nyaloncok agyában!


[link]

2015. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az mit jelent hogy nem az ő kormányuk?

Ezt te így eldöntötted, hogy magyar állampolgárként ki érzi magáénak a kormányt? Ez párthatározat?

A határon túli magyarok semmilyen negatív intézkedését nem viselik teherként a (mindenkori) magyar kormánynak...?

Te merre voltál 2004-ben?

2015. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" [link] "


Ez kész. Éljen Észak-Korea Magyarországon :D

2015. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: Tényleg miért nézegetsz ilyesmit? Olyan jot tudsz dühöngeni?

2: Erdélyböl, Ukrajnábol más látszik mint innen. Természetes. Vedd figyelembe!!!

3: Mitöl undorito számodra? Megértem, hogy egy hányáskupactol, véres-gennyes kifakado sebtöl undorodsz. De embertársad véleményétöl???? Magadban keresd a hibát!

2015. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En pl. Szerbiaban elek, es abszolut nem erdekel a magyarorszagi politika, es nem tudom megerteni azokat, akik szamara olyan erdekes Orban Viktor, meg fidesz meg a cigarettaboltok koruli vitatkozas mevil itt elnek, nem a szomszedban.
2015. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!