Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy lassan mindenért az EUt és Merkelt hibáztatják?

Figyelt kérdés

Egy izraelita vallású ismerősöm szerint már az antiszemitizmusról is az EU bevándorláspolitikája tehet, mivel akik jönnek az szerinte "antiszemiták"...


ez a gondolatmenet csak ott hibádzik, hogy az anticionizmus nem egyenlő az antiszemitizmussal, az arab/iszlám kultúrának az előbbi valóban szerves része, az utóbbi viszont csak a szélsőségesekre jellemző, ami egy kisebbség a muzulmánok között, az átlag perzsának vagy szírnek nem a zsidósággal van baja, hanem Izraellel (teljesen jogosan, hiszen arab földön hozták létre)


Csak én látom úgy, hogy az EU és a muzulmánok hibáztatása főként azokra lett jellemző, akik elrontották az életüket, és a nyomorúságukért valamiféle külső tényezőt akarnak okolni?


2016. jan. 28. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2016. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Könnyebb másra mutogatni. Azért nem egységes az EU mert mindig mindenki másra mutogat és várja a megoldást.
2016. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Egy jáfetita fehér ember leantiszemitázott egy csomó szemitát.
2016. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap én is jót röhögtem, amikor a zindex előadta, hogy szegény francia zsidók ezerrel pakolnak át Izraelbe, mert nem érzik biztonságban magukat ott.

Persze, mert aztán Izraelben most olyan jó a helyzet, főleg h mennyi késelés van.

Szal igen, megy a félrebeszéd.

2016. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hallga csak! Nem a beléndeklelkű éj küldi ránk lomha pillangó képében. Iszonyú mérgű ostorát?


Nem jól definiálod az antiszemitizmust.

"Új arcot öltött az elmúlt évtizedben az antiszemitizmus: az Izrael-ellenességet - mondta Frölich Róbert főrabbi szerdán az M1 aktuális csatorna műsorában."

2016. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Csak én látom úgy, hogy az EU és a muzulmánok hibáztatása főként azokra lett jellemző, akik elrontották az életüket, és a nyomorúságukért valamiféle külső tényezőt akarnak okolni?"


Rosszul látod.

Anyagilag mi jól állunk, van családi vállalkozásunk is.

Ennek ellenére, a családban senki sem szereti az új honfoglalókat.


Én tisztelek minden eltérő kultúrát, a közel-keletit, afrikai kultúrákat is, de csak akkora, de csak a helyén, virágozzon ott, ahol kialakult.

Nincs szükség félholdasokra ezek a kontinensen.


Semmiben sem különben, mint a cigányok.

Ugyanazt csinálják, csak nagyban.

A cigusok pillangókéssel játszanak, ezek meg kalasnyikovval.

Leélik az országukat, polgárháborút generálnak, aztán odébb állnak egy másik helyre.Aztán azt a másik helyet is bepiszkítják.Előbb-utóbb ugyanolyan szintre züllesztik, mint előző lakhelyüket.

2016. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* de csak akkor, ha a helyén van
2016. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Merkel olyan, mint Ratched nővér.
2016. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!