Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok az emberek, akik mindig...

Azok az emberek, akik mindig a kormányoldalt hibáztatják mindenért, csak magukat akarják ezáltal felemelni, ahelyett, hogy a saját környezetükért tennék valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Azok az emberek, akik mindig a kormányoldalt hibáztatják ,mindíg a politika témakörében teszik ezt,aztán kikapcsolják a TV-t adnak egy puszit a gyereküknek és elmennek dolgozni vagy kertészkedni kitudja? Nem hiszem,hogy van itt olyan aki "mindenért" a kormányt hibáztatja én legalábbis olyat még nem olvastam ,hogy az eső miatt valaki a Fideszt szídná! Megoldás:ne legyen a kormány lépésének 90százaléka ratyi és nem lesz szídva!!!!
2011. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ezt kérdezd meg attól a bolti eladótól,aki mindennap remegő lábakkal kel fel,hogy nehogy aznap kirúgják és elveszítse azt 70 ezer forintját is.
2011. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krameri ***** válasza:
57%

20:58as, pedig van ilyen ember, például a nagypapám ilyen, szó szerint még az esőért is a Fideszt hibáztatja! Ő ilyen ember, nem tudom miért, talán más korban nőtt még fel, és a mai dolgokhoz túl naív(TALÁN!!)

De lehet, hogy azért, amit a kérdező gondol, talán ezzel emeli fel magát...

2011. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés.

Miért emelne fel az, ha látom,hogy rosszul csinálják?

Attól ugyanolyan sz@r marad minden.

2011. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Történetesen ők vannak kormányon, ezáltal ők hozzák meg az életünket, életkörülményeinket befolyásoló döntéseket.

Ezeknek a döntéseknek a jó, vagy rossz voltát, az átlagember

(beleértve magamat is) első körben a zsebén méri le, csak utána következnek a "magasabb szempontok". Ha következnek.

Most kétlek, ne gyere azzal, hogy az Alkotmány is nemzeti konzultációval készült, mert belep.sálok a konnektorba.

2011. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

ők vannak kormányon és kegyetlen sz@rul csinálják, azt viszont teljes agresszivitással és irdatlan pofával. Mindezt úgy, hogy olyan felhatalmazásuk van, hogy semmitől sem kellett zavartatniuk magukat, tehát csak rajtuk múlott.

Akkor most mégis kinek rójam fel azokat, amiket elcsesztek? Szidjam talán az ellenzéket, amelyiknek már több, mint 1 éve semmi beleszólása nincs semmibe? Mert a sok degenerált fityeszes majom még mindig ezt teszi. Már bocs, hogy nem vagyok ilyen szemellenzős kretén, hogy még mindig az előzőekre mutogassak, mikor már rég közük nincs semmihez.

2011. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!