Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is visít a nevetéstől,...

Más is visít a nevetéstől, amikor azt hallja, hogy "nincs munkahely"?

Figyelt kérdés

Még az ország esetén is necces ilyennel dobálózni, de most, hogy lehet menni Nyugatra, végképp komédiába illő :D


Szakmunkásokat, sofőröket úgy keresik, mint az aranyat :D


2018. márc. 6. 10:40
1 2 3
 1/28 Lazy Lover ***** válasza:
89%
van munkahely de minimálbérért napi 12 órában....
2018. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Az olyan munkahelyeken van hiány ami szakképzettséget igényel.
2018. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen, lehet menni Dunántúlra dolgozni, mivel az ottaniak inkább átjárnak már Szlovákiába dolgozni, mert olyan nevetségesen kevés a fizetés meg olyanok a körülmények. Ezt miért nem teszitek hozzá sose?
2018. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"van munkahely de minimálbérért napi 12 órában...."


Ahha.


Tudsz nekem 10 helyet mondani pontos névvel és címmel?

2018. márc. 6. 10:51
 5/28 Lazy Lover ***** válasza:
65%
nem mondok! mert 1 fideszest nem lehet meggyőzzni ....
2018. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Van munkahely, a multik két kézzel kapkodnak az operátorokért. Az is munka.
2018. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%
Én nem visítok. Amikor 61 évesen nyugdíjba küldtek, hiába kerestem munkahelyet, nem tudtam elhelyezkedni. Igaz, nem sofőrként dolgoztam korábban, hanem egyetemi végzettséggel, MTA által elismert tudományos fokozattal, idegen nyelv ismerettel, de ilyenre nem volt piaci igény.
2018. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
ne visits mar
2018. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

Nyilván nem lehet mindenki szakmunkás vagy sofőr. A sofőrt igazolhatom, a mi cégünknél egy új felvételes ember napi nettó 70 eurót megkeres, pár év után már 90 - et, és nincs ember mégsem. 300 euró prémiumot kapok, ha egy havert, volt kollégát beajánlok és minimum 3 hónapig ott nálunk marad.


Vagy: sokan belevágnak a kamionozásba 40 felett, aztán rájönnek, kicsit strapás élet ez, fél év után kiszállnak.


Buszsofőr sincs: egy haverom, most 41 évesen csinálja a vizsgákat, megy a BKK - hoz buszozni, előtte szakács volt húsz évig.


Megint más: asszony értelmiségi, irodista, ott is kell az ember, csak épp nehéz alkalmast találni, mert a fiatalok hátrahőkölnek, ha nem egyből félmillás kezdőpénzzel veszik fel őket.

2018. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Van, a kérdés hogy hol meg milyen. Van egy munkahelyekkel jól lefedett része az országnak: Budapest, Székesfehérvár, Veszprém, Győr, Kecskemét, Dunaújváros és ezek környéke. Meg még talán Szeged meg Debrecen, de ezeken kívül gondok vannak. Baranyában, Zemplénben, Somogyban, Békésben tényleg nincs meló, meg úgy általában semmi...
2018. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!