Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy békitsem ki a szüleim,...

Hogy békitsem ki a szüleim, meg nagyszüleim, mert anyu mszp-s apuék meg fideszesek?

Figyelt kérdés
Sokat veszekednek anyu meg egyedül mszp-s, apuék meg a szülei meg fideszes, sokszor kiabálásig megy a dolog, mi meg az öcsémmel nem szólhatunk bele, mert úgyse értünk hozzá.
2010. máj. 28. 11:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
32%

szte is legyél pl.LMP-s

és akkor neked is lesz hatalmad:D

2010. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
én nem akarom zsarolni egyiküket se hanem más fajta megoldás kellene, amúgy a suliba is sok osztálytársam ilyen pedig annyiidősek mint én és volt már olyan hogy voltam náluk és ott is csak a politika van. Hát ha majd szavazhatok akkor én biztos nem fogok.
2010. máj. 28. 12:03
 13/34 anonim ***** válasza:
30%

"Nem szavazok olyanra, aki elkúrta az országot"


Nem tudsz arról hogy franciaországban megszorító intézkedéseket hoznak? Mondhatnék még egypár országot.Azokat is az MSZP kormányozta?

2010. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
68%

Erről pont találtam egy találó cikket: [link]


Gondolom, még nem fogod megérteni, de mentsd el, és amikor 18 éves leszel, akkor olvasd el! Ezt csinálja ez a fene nagy demokrácia meg pártrendszer a társadalommal, a családdal... Borzasztó!

2010. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
68%

"Nem szavazok olyanra, aki elkúrta az országot"


Nem tudsz arról hogy franciaországban megszorító intézkedéseket hoznak? Mondhatnék még egypár országot.Azokat is az MSZP kormányozta?



Érdekes, Norvégiában, Finnországban, Dániában, Svájcban, Belgiumban, stb. nem kellenek megszorító intézkedések, ők 3-4 hónap alatt átvészelték a gazdasági válságot :) Kár, hogy mi nem tudunk ilyen hamar kijönni a sz@rból...

2010. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
41%

12:11

sztem rossz országokat választottál összehasonlítási alapnak

2010. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%

12:11

sztem rossz országokat választottál összehasonlítási alapnak



Jó, mondok egy velünk egyszintű országot (igaz, 2-3 évvel ezelőtt volt velünk egy szintű ország): Csehország. Nézz utána, ott sem kell megszorító intézkedéseket végrehajtani. Gondolom, ez már számodra megfelelő ország összehasonlítási alapnak... :)

2010. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

"Mondd el a szüleidnek, hogy feleslegesen vitatkoznak, mert a választásokkal a szarból átléptünk szépen a fosba. Minden marad ugyanúgy, mint eddig, senki ne higgye, hogy a kisembereknek valaha is jó lesz..."


Úgy, úgy, mintha csak magam mondtam volna!

2010. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%

12:09

Nem a többpártrendszer és a demokrácia tehet arról, ha egy családban nem tudnak civilizáltan gondolkodni. Vagy, hogy ilyen az ország mentalitása. Ezt láthatod, ha kimész egy focimeccsre is, hogy mennyire gyűlölik egymást a "felek".


És ez mindenhol jelen van. Az egész világon. Csak máshol kicsit kulturáltabban is megtudják oldani a balhékat (de sokszor ott se).

2010. máj. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb marhaság a világon. A lányom, és én, és még a férjem is má-más pártra szavazott. És mindhárman tudtuk ki-kire, Már az elején eldöntöttük, mindenkinek szuverén joga kire szavaz, és egy percig sem volt belőle vita.
2010. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!