Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy Orbán micsoda "vezérkultuszt" hozott létre magáról a Fideszesek körében?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Miért gondolod hogy te olyan kivételes vagy? Esetleg hogy Viktor olyan balfék, hogy csak egy ember szemében képes vezérként megjelenni? Feltételezem célja hogy az egész nemzet vezérének tekintse! :)
2010. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Orbánviktorelnökúr számomra 2006 ősze után semmilyen esetben nem lehet vezér.
2010. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]



éljen a fityesz :)

remélem holnap is lesz valami beszéd :D


vigyék be a kegyelem döfést

2010. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem Orbán Viktor Kiszel Tünde férfi változata!

Mindig ugyanazt mondja,és ugyanazt csinálja(semmit),és mégis szerepel a tvben!

2010. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam kivételesnek, sejtettem, hogy nem csak nekem tűnt fel ez, de érdekelt volna, hogy igazam van-e!
2010. ápr. 8. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:
ha orbánvezér eltűnt volna a színről, vsz a fideszre szavaznék
2010. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Itt mindenki szidja a fideszt, de mégis 2/3 körül lesznek...
2010. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, csak fiatal vagy. Nekem már 12 éve megvolt ez az érzésem, pedig akkor még eppen csak kormányra kerültek. Már az első húzásaik is effelé tendáltak. Orbán számomra nem vezér. Nagyon sajnálom, hogy még mindig ilyen sok a birka ebben az országban.
2010. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Csak nekem tűnt fel..."


Nemcsak neked, hanem a baloldali sajtónak már 12 éve feltűnt. Tőlük tanultad te is ezt a szöveget.


Orbán azóta "vezír", meg fasiszta, meg diktátor, meg zsebmussolini meg kishitler, mióta 1998-ban elkövette az Ősbűnt: nem az SZDSZ-szel és/vagy az MSZP-vel lépett koalícióra, azaz nem táplálta a kormányzása során a balliberális "függetlenértelmiséget". Azóta kötelező démonizálni.

2010. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyertetek... 18 éves vagyok, és kb 2-3 éve foglalkozok a politikával rendesen, és figyelek oda mi történik...
2010. ápr. 8. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!