Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor helyesen választo...

Orbán Viktor helyesen választott pályát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Ment volna inkább történésznek, focistának vagy levéltárosnak.
2010. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tehetséges focista lehetett volna belőle
2010. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyenlőre igen, ha rendbe rakja az országot akkor pedig 100%-ig biztos:)
2010. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól tartok az elsőnek lesz igaza...eddig úgy tűnik csak levegőbe beszélés van és attól tartok ezt láthattuk is előre.De ne legyen igazam!
2010. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
33%
Igen. De ehhez kell egy olyan társadalom is, amelyik a pofátlan hazudozást, a kétszínűséget, az ájtatosságot, a mázos szónoklatokat és az alamuszi viselkedést többre értékeli a szakértelemnél, a haza iránti alázatnál illetve az érdemi munkánál.
2010. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Ha majd megtanul 2 mondatot papír nélkül elmondani, elkezdek rajta gondolkodni, hogy jól választott-e. Addig is...
2010. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A maga szempontjából biztos. Ha 20 éven át felszínen tudott maradni, sőt meghatározó tényező lehetett a politikában, ez őt igazolja. Én viszont jól ellettem volna nélküle, sőt szerencsésebbnek tartottam volna, ha mondjuk szőlősgazda lett volna belőle.
2010. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Jogi diplomája van,amit itt nem sokan mondhatnak el magukról,tehát csak az irigység beszél belőletek.Amúgy a képviselők többségének,2/3-ának jogi végzettsége,vagy közgáz diplomája van.Ez nem igazán mondható el a Jobbikról,ahol a többségnek csak középfokú végzettsége van,csak 1-2-nek van komolyabb diplomája.
2010. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Mérnök vagyok és közgazdász, sikeres vagyok a szakmámban. A jogi diplomáját senkitől sem irigyeltem még. Azt hiszem innen nézve van némi jogalapom ítélkezni...
2010. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Elmehetett volna focistának, abban sok sikere lehetett volna. Esetleg elmehetett volna egy középszerű jogásznak, esetleg egy jogi előadónak valamelyik céghez. Egyébként, mint jogász, nem egy nagy tehetség.
2010. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!