Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Moamer Al Kadhafi? Mi a...

Moamer Al Kadhafi? Mi a véleményetek róla.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

"Egy igaz ember. Én 2 évig éltem Líbiában. Ő mindent megtett a nemzete érdekében.Vállalta az Öböl háborút is, de mai napig is az ország talpon van. Zsidó szemszögből nézve Ő egy fasiszta, antiszemita, náci, vagy amit akartok."


Ember, te hol élsz? Anyai ágon Kadhafi is zsidó! Méghozzá kommunista zsidó! Elég nevetséges, hogy még őt véded....

2011. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
61%
Meg mi köze volt Líbiának az Öböl-háborúhoz? B.zki, hát te kész vagy, azt se tudod miről beszélsz....
2011. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

73%


Szidra-öböl. 1986. Akkor ezt Öböl háborúnak hivták.


Amire Te gondolsz az 5 évvel később történt. Szintén: Öböl háborúnak hivták.

2011. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

Hát ez esetben akkor bocs, de én még soha életemben nem hallottam róla, hogy az általad említett eseményt Öböl-háborúnak nevezték volna. Én az iraki incidenst ismertem annak, ami egy kicsivel később volt.


De nem változtat mindez a mondatom első felén, sztem elég abszurd, hogy a félzsidó kommunista Kadhafit valaki anticionista "hősnek" akarja beállítani.

Eleve az, hogy félzsidó, de ez nem is számít annyira, hanem az, hogy a rendszere baloldali diktatúra! Hogy nézhet fel ilyesmire bárki is? Főleg egy (hangvétele alapján) anticionista kommentelő?

2011. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Hát ez esetben akkor bocs, de én még soha életemben nem hallottam róla, hogy az általad említett eseményt Öböl-háborúnak nevezték volna. "


Lehet, hogy valami idióta líbiai propagandaanyagban "háborúvá" nagyítják fel a két sidra öbölbeli incidenst csak azért, hogy feledtessék azt a tényt, hogy Líbia Egyiptommal és Csáddal szemben is elvesztett egy-egy háborút.

2011. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Zsidó szemszögből nézve Ő egy fasiszta, antiszemita, náci, vagy amit akartok"


Szerintem Kadhafi még soha egy zsidót sem ölt meg, ellenben líbiaiakat mostanában naponta százával gyilkoltat. Kicsit érdekes "anticionista" szabadsághős.


Ideje revideálni álláspontodat és zsidó ügynöknek tekinteni Kadhafit :))))

2011. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!