Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell már megint tüntetni?

Miért kell már megint tüntetni?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben megértem, hogy Orbán már olyan dolgokba piszkál bele amibe nem kellene. De könyörgöm meg lettek 2/3-al választva. Azoknak köszönjék akik őt választották meg. Régen "Gyurcsány mondjon le" most meg "Orbán takarodj". Ez már gyerekes. Megválasztják a szemetet aztán leköpik.

2017. ápr. 13. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Az a gond hogy az öregeknek köszönhető, a mostani lidércnyomás, szerintem egy egészséges gondolkodású, nem befolyásolható középkorú ember kipróbált volna mást is, mint orbánt, már 800x levizsgázott.
2017. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a szavazók 43,55%-a, a választásra jogosultaknak mindössze 26,67%-a. És így lett 2/3-uk... Nem véletlenül igazságtalan az új, személyesen a fideszre szabott választási rendszer.
2017. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
97%

(#10 vagyok. Mennyivel jobb lenne azt olvasni, hogy:


A kormány 180 milliárd forinttal támogatja a magyar egyetemeket, hogy versenyképesebbek legyenek.


Közben a valóság:


Korlátozzuk itt a külföldi egyemeket (mindenféle szakmai vitát mellőzve) és 180 milliárdból stadiont építünk...)

2017. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
97%
Csak szimplán visszakérdezek, miért kell mindent letudni azzal hogy "meg lettek választva"?
2017. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
"Megválasztják a szemetet aztán leköpik". Azért az a "2/3", a választasra jogosultak, kevesebb, mint 50%-a. Ezzel csak arra célzok, hogy azért a tüntetők nagy része, feltehetőleg nem Fidesz- szavazó.
2017. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!