Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan liberális nézeteket...

Van olyan liberális nézeteket valló ember aki nem megy ma tüntetni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 09:33
1 2
 1/13 Szimeon ***** válasza:
59%
A liberális ember jellemzője, hogy nem lehet őt dróton rángatni, mint egy bábút. Ha van kedve tüntet, ha nincs kedve nem tüntet. Ha valaki csak azért elmegy tüntetni, vagy bármi hasonlót csinálni, - miközben más, számára jobb, fontosabb dolga akad -, mert X vagy Y azt mondta, hogy kellene menni, akkor az az ember nem liberális, hanem fegyelmezett mozgalmi ember.
2017. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Miért mi van ma?
2017. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Van.

Szeged mellett nyomorog egy tanyán.

2017. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

# 5/5 Időpont ma 10:00


Inkább a magadfajtáknak köszönhető a szitokszó, de ne zavarjon, kend ezt is rájuk. :-D Szerintetek mindenki libsi, aki nem ért egyet mindenben vityával.

2017. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Bármilyen elszomorító is de sajnos az a helyzet hogy semmi kedvem az ilyen bohóckodáshoz.Melózok éppen eleget egész héten.

Mi ez amúgyilag?

Na főleg ilyen elmeroggyant mar@haságokhoz nincs kedvem mint amiket a balosok tolnak.

A jobberek legalább nem tüntetnek a sźiriuszi ősmagyarok jogaiért,amit viszont

2017. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Ezek fordított helyzetbe megtennének simán
2017. ápr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
solarGyula! Kifejtenéd bővebben? Köszönöm
2017. ápr. 9. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszek a tüntetések erejében. Én ikább szavazok. Másoknak is ajánlom.
2017. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos le kell lépnem, mert dolog van a kertben, ezért nem tudom kifejteni hosszabban.. A szabadság eszménye ősi vágy mi mindig is jelen volt az emberben. Régen rájöttek, hogy a szabadság akkor igaz, ha spirituálisan is kiteljesedik, harmóniában van a természettel, az emberi kapcsolatokkal. 1789.07.14.-én aztán nagyon elszaródott az egész, onnantól ez az eszme nem valamiért, hanem valami ellen van. Az igazi liberalizmusba belefér a hazaszeretet, a társad, gyerekeid elfogadása, akarása, mint a folytonosság elfogadása, a természet törvényeinek elfogadása, a természet szeretete, tisztelete, az életigenlés, gyarapodás mindenki örömére. Na most vesd össze ezeket a mostani "liberalizmussal". Gender, deviancia, gyűlölködés, sátánizmus, halálkultusz, az ember természetfeletti, és felsőbbrendűségi kultuszának hirdetése, gyakorlása akár más emberek és a természet ellenében stb.
2017. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
50%

Én liberális vagyok. Hiszek az elidegeníthetetlen szabadságjokokban, hiszem, hogy minden embernek igenis joga van hülyének lenni, hiszek az egyén felelősségében, és ellenzem az állam erőszakos és önkényes beavatkozását a gazdasági folyamatokba.

És nem megyek ma tüntetni. Amúgy milyen tüntetés vanma?

2017. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!