Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok liberális ember miért...

Sok liberális ember miért támogatja a kulturális marxizmust?

Figyelt kérdés

Hiszen az nagyon rossz ,aki kitalálta az nem volt normális.


-Színesek, zsidók, cigányok bevándorlása fehér országokba

-Tolerancia (a nemzet bomlasztóival és idegenekkel szemben)

-Kultúrarombolás

-Nyelvrontás

-Család és hagyományellenesség

-Szexualizálás, személyiségrombolás

-Nemi egyenlősdi, homoszexualitás támogatása

-Környezetpusztítás

-Nemzetellenesség, nemzetmocskolás, nemzetgyűlölet



2013. máj. 13. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Én liberálisnak vallom magamat,szeretem az embereket és magamat is,a szabadságot is.De nem tudom hogy mi az a kulturális marxizmus,és most nincs kedvem utána nézni.Szeretem Magyarországot is.Hiszek abban hogy minden ember egyenlő nem tartom magamat többre se kevesebbre másoknál.A nő is egyenlő a férfival,az én szememben.
2013. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kulturális marxizmus=multikulturalizmus
2013. máj. 13. 14:59
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Állatkerti példán mutatom be.


Az állatkertben külön kifutója van a medvének, tapírnak, farkasnak, antilopnak, tigrisnek, muflonnak, oroszlánnak.



A kulturális marxisták pedig összeeresztenék a ragadozókat a növényevőkkel.


Külön-külön szép és jó minden állat, de összezárva kész mészárszék lenne.


A nagyon eltérő kultúrák nem férnek meg egymás mellett.

Aki a multikulturalizmus jelszavával erőszakkal összepréseli őket, sokat árt az emberiségnek.

2013. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Andizsuzsi ***** válasza:
62%

Én liberális gondolkodásúként azért támogatom a szexualizálást, mert nem szeretném, ha nemzet kiveszne.


Miért kellene egy liberálisnak pl. a környezetpusztítást támogatni? Egyáltalán mit értesz alatta?

2013. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Shai-Hulud ***** válasza:
74%

"Külön-külön szép és jó minden állat,"

És érezze jól magát mindenki a ketrecében. Kuss, nincs szabad mozgás!

2013. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Elég általánosító a kérdés. Részletezd légy szíves, mire gondoltál.

- színesek, stb: Szerintem mindenkinek joga van oda menni, ahova szeretne, neked sem esne jól, ha nem mehetnél valahova.

- tolerancia: Kik a nezet bomlasztói? Egyáltlaán mit jelent ez?

- kultúrarombolás: Ilyenről nem hallottam, mire gondolsz?

- családellenesség: Ilyenről sem hallottam, szerintem nincs olyan ember vagy párt, akinek ez lenne a programja, hülyeség is

- szexualizálás, személyiségrombolás: szintén konkrétabban légyszíves

- nemi egyenlősdi, homo: A liberalizmus nem támogatja a homoszexualitást, csak elfogadja, bár én nehezen tudok elképzelni egy homo családot

- környezetpusztítás: Ez nem liberalizmus függő szerintem, mire gondoltál?

- nemzetellenesség, nemzetmocskolás: részletezd légy szíves, így elég semmitmondó

2013. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

"Színesek, zsidók, cigányok bevándorlása fehér országokba"


Mi meg bevándoroltunk az Amerikai kontinensre, és az EGÉSZET elfoglaltuk. Ugyanez Dél-Afrikával, és Ausztráliával. Tízmilliókat irtottunk ki, és taszítottunk rabszolgasorsba. A "színesek" is csináltak ilyet, csak kevésbé sikeresen, és ahogy elnézem európát még mindig a fehérek irányítják.


"Tolerancia (a nemzet bomlasztóival és idegenekkel szemben)"


Ez a pont leírja az összes téveszmédet, a többi pontban részletesen ellenérvelek.


"Kultúrarombolás"


Ezt nem értem pontosan, a fehérember szokása kultúrákat kiirtani (Amerika, megintcsak), vagy a holodomor, holokauszt. Ezt is fehérek csinálták.


"Nyelvrontás"


Ez most komoly? A nyelvek mindig változnak, átvesznek egymástól, egyszerűsödnek, új szavak alakulnak ki, stb. Ez így van rendjén, ez a nyelv evolúciója.


"Család és hagyományellenesség"


A rendszerűk a család kihasználására épül sajnos, épp ezért nincs a család ellen. A hibái miatt gyenge a gazdaság, ami szegénységet okoz, és emiatt kevés a család, gyermek.


"Szexualizálás, személyiségrombolás"


Értelmetlen mocskolódás, mit akarsz ezzel a két dologgal mondani?


"Nemi egyenlősdi, homoszexualitás támogatása"


Gondolom neked a nők csak rabszolgák, de van egy új hívem: ők emberek, és nélkülük nem teljes az élet. Ha ők nem egyenlőek a férfiakkal, akkor hogy várod el a nyugodt család intézményét?

És a melegek támogatása:

1, ez másszóval a szerelem támogatása.

2, eddig több, mint 1500 fajban "találták meg" a homoszexualitást, a homofóbiát CSAK az emberekben. Na, akkor vajon melyik nem egészséges?

3, a család intézményét is erősíteni, ha a szerelemre, és nem csak a szexre vonatkozna a házasság. És igen: szex az esküvő után, gyerek csak az esküvő után; a házasság csak a szexről szól.


"Környezetpusztítás"


Nos, ezt mindenütt főleg a konzervatívok támogatják, akik a nagyvállalatok zsebében vannak. Amúgy meg a környezetszennyezéssel sajnos senki sem foglalkozik érdemlegesen, főleg nem a konzervatívok.


"Nemzetellenesség, nemzetmocskolás, nemzetgyűlölet"


Ilyen nem létezik, csak a te fajtád minden kritikát nemzetellenes bűntettnek tart. A nemzetét sem utálja senki, csak van az a határ, amin túl szégyenkezik az ember a nemzete miatt, mert a nagymagyarok miatt egyszerűen fasisztának néznek minket.

2013. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tetro ***** válasza:
77%

Én azt gondolom liberális vagyok. Legalábbis azt gondolom, bárkinek bármit szabad, amíg azzal másokat nem sért.

Viszont ezt a kulturális marxizmus fogalmat most hallom először. Gyorsan megkérdeztem a körülöttem élőket. Ők sem hallottak még róla. Pedig ők is liberálisok azt hiszem.

Attól viszont mindjárt hányok, hogy neked az a gondot, hogy vannak emberek, akik toleránsak egymással. Francért nem laksz egyedül egy barlangban akkor...

2013. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Mindenki odamegy ahova akar"


Középkori gondolkodású embereket csak úgy beengednél a modern Európába?Ahol még divat a megkövezés , becsületgyilkosság , csonkítás....stb

Nem vagy észnél.


Nem vagyok a liberalizmus ellen ,csak ez ellen amit leírtam.


Egyetlen országnak sikerült a liberalizmusból jól kijönnie.

Az pedig Japán.Náluk tényleg mindent lehet ,nagyon szabad ország, demokrácia , nincs az egyéb korlátozva.

Viszont, meg is védik a szabad országukat ,kulturálisan és etnikailag is.Az ő országukba szinte lehetetlen idegennek letelepedni.


Kár , hogy itt nagyon eltolták ezt a liberális eszmét.

2013. máj. 13. 15:42
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, te vagy az aki támogatnál ilyen "középkori" dolgokat, mint a becsületgyilkosság stb., ugyanis ha kiveszük a modern kultúrából minden számodra "bűnös" liberalizmust, megkapjuk a sötét középkort, azt a kultúrát amivel szerinted a "barbár arabok" rendelkeznek, és ami veszélyt jelent Európára. Tipikus netnáci vagy, az ilyenek számára támogatnám az adók emelését, egyrészt azért, hogy mégjobban idegeskedjenek, hogy a TESCO-takarítói vagy Moszkva-téri feketemunkási fizetéssükkel nem jutnak semmire, más meg azért, hogy az emelkedett adókból kapjanak a magadfajták egy ingyen repjegyet Észak-Koreába!
2013. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!