Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi volt már megint Kölnben?

Mi volt már megint Kölnben?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mind két hír szerint több százan őrizetben.

Miért?


2017. jan. 2. 07:48
1 2 3
 1/23 Szimeon ***** válasza:
86%
Csak a média ökörködik megint.
2017. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ezt tudod valamivel bizonyítani?
2017. jan. 2. 07:55
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Hagyománytisztelet volt.
2017. jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
A liberális fertő következményei.
2017. jan. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kicsit lehetne konkrétabban, tehát mit csináltak?
2017. jan. 2. 08:10
 6/23 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem az M1 írná, még el is hinném. Ha egy nő nem józan és a ruhája többet mutat, mint amennyit eltakar, az ne csodálkozzon, ha a férfiak molesztálják! Ez nem csak a migránsokra jellemző. Magyarországion is előfordul.
2017. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Jól van, nem kell a rizsa.

A kérdésre válaszolj.

2017. jan. 2. 08:23
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

"Mind két hír szerint több százan őrizetben.

Miért?"

Megelőző jelleggel, azt is írja a cikk. Valószínűleg pattogtak már eleve, és inkább elzárták őket előre. Mint amikor a rendőr inkább elveszi a részeg kocsikulcsát, még mielőtt autóba ülhetne.


Az volt, hogy míg egy magyar nő, ha megfogdossák a seggét odébbáll, a német feljelentést tesz.


Hasonló mint amikor pattog a kormánypropaganda, hogy Svédországban mennyi szexuális bűncselekmény van.

Azt már elfelejti hozzátenni, hogy Svédországban a fenékfogdosás is annak számít, és egy svéd nő azt be is jelenti. Magyarországon meg a tényleges nemi erőszakot is leszarják, hogy javuljon a statisztika.

2017. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Egész évben csendben vannak, de december 31-én az észak-afrikaiak több ezer fős hordába verődve(by m1 híradó) elmennek csoportosan nőket erőszakolni a főtérre. Igazi királyi tv színvonal.


Rákerestem angolul a témára, gondoltam tele van vele a világsajtó, de semmit nem találtam róla. A kölni rendőrség szerint igazoltattak sok bevándorlót, de semmilyen bűncselekmény nem történt, eseménymentes szilveszter volt Kölnben.

2017. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

"Két szexuális bűncselekményről tettek bejelentést"

Leírom betűvel KETTŐ, ez egy több milliós városban egy másik nap is megtörténik...nem csak Szilveszterkor.

2017. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!