Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell már megint tüntetni?

Miért kell már megint tüntetni?

Figyelt kérdés
Én teljes mértékben megértem, hogy Orbán már olyan dolgokba piszkál bele amibe nem kellene. De könyörgöm meg lettek 2/3-al választva. Azoknak köszönjék akik őt választották meg. Régen "Gyurcsány mondjon le" most meg "Orbán takarodj". Ez már gyerekes. Megválasztják a szemetet aztán leköpik.

2017. ápr. 13. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

"A sok zombi tönkreteszi az országodat, te meg próbálod megtenni amit lehet, hogy megmetsd. Ez már gyerekes."

-kérdező

2017. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szimeon ***** válasza:
94%
A demokrácia lényege, hogy a nép, a tömeg választja a vezetőket, majd ha a tömeg úgy gondolja, elzavarja őket.
2017. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A fidesz matematikáért nem jár Nobel-díj, viszont az is elmebeteg, aki elmebeteget választ saját főnökének.
2017. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Mert egy szar egyetem végre ki lesz vágva az országból.
2017. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
A kormány szeret ugyanúgy gondolkodni, mint te: akármit tűrjünk el nekik, mert kétharmad. Ez az egyik gond, amire fel kellett valahogy hívni a figyelmet.
2017. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
A kormány csak sokadrendű probléma. Ezt a sok szaros egyetemet kéne már eltakarítani. Majd ráérünk a kormánnyal foglalkozni azután.
2017. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

NEM az emberek 2T/3-a választotta meg a kormányt.

Akik megválasztották,azok most is istenítik a Fideszt. Akiknek elege van belőlük, az tüntet.

2017. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Te gondolom "sok szaros egyetemet" láttál belülről. :-D
2017. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
#7, meg vannak pl., akik rájuk szavaztak (meggyőződésből, vagy jobb híján), mégis egyre jobban telik náluk a pohár.
2017. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

(2/3=66%)


FIDESZ-KDNP (44,37 százalék, 2.132.996 szavazat)


Szóval 3 nap:


Péntek-> Orbán rádió mondott dolgokat

Hétfő-> Gyorsított eljárás, kormányzati érdekre hivatkozva

Kedd-> Egyedül a Fidesz-KDNP képviselői szavaztak igennel


Diák, tanárok, egyetemi professzorok, rektorok, külföldi értelmiségek, magyar értelmiségek. stb. stb. stb. NEM tetszésüket fejezték ki a törvény módosítással kapcsolatban.


Szóval minden szakmai véleményt nékülözve, vita nélkül azt tehetnek amit csak akarnak???, mert a választók 44% erre a pártra szavazott???


Heineken ügy->

CEU->

Mi a következő, amiben ez a kormány szakmai véleményt akar fogalmazni és nevetséges indokkal a nyilvánosság előtt megindokolni???


Szerintem ezért.


(Lehet Mari néninek elég, ha Orbán azt mondja: egyenlő feltételeket kell teremteni a magyar egyetemek számára.

Illetve másoknak "Soros".

De nekem nem igazán, mert azt látom:diákok, egyetemi oktatók, egyetemisták máshogy gondolják.(nem mellesleg én is))

2017. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!