Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért végeztek ki a nácik...

Miért végeztek ki a nácik közel 6 millió zsidót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:27
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
12%

beleolvasgattam a válaszokba és hát nem is tudom..

egyesek túl soknak gondolják a holokausztot, pedig szerintem igenis fontos.

egy nép nem dönthet úgy hogy lemészárolok egy másik népet, mert azok csalnak, átvernek, és világuralomra törnek. Egyébként szerintem a nácik annyira szélsőségessé váltak a sok pusztítás, harc miatt, azért hogy megszerezzék Európát hogy már maguk sem tudták mit csinálnak. Persze rákenhetik az egészet Hitlerre, de a többi 'hátsó' ember is majdnem ugyanannyira hibás volt. bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de úgy hiszem az emberek nem tudják felfogni hogy mit jelentett ez, és akkor most lehet itt oltogatni..

na szóval azért végeztette ki őket Hitler, mert úgymond világuralomra törtek, van is egy könyvük meg hadművelet amit még időszámításunk előtt terveltek ki...aki elhiszi az elhiszi, aki nem, nem.

Találgatás de lehetséges azért is ez lett a sorsuk, mert értettek/értenek a kereskedelemhez és nagyon sok zsidó család vagyonos volt abban az időben is, mint gondolom most is van egy jó pár. számtalan ok, de mindnek a fajgyűlölet lett az eredménye.

és néha elgondolkodhatnátok azon hogy akik ott meghaltak - millióan- mi volt a bűnük.

2010. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Úgy a helyes: Miért NEM végeztek ki a nácik 6 millió zsidót?
2010. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Hát ha azt vesszük hogy a 2. világháború során 50 millió ember pusztult el, ahhoz képest ez a 6 millió elég reális számadat. Az itteni internetnácikat pedig nem értem, tagadják a gázkamrák létezését de azér sokszor hallom hogy sok embert oda küldenének, meg hogy nem volt népírtás, de azért bírják hitlert mert írtotta a zsidókat. Most akkor hogy is van ez? Elég ellentmondásos. Csak szajkózzák itt azt a hülyeséget amit youtube-on meg egyéb helyeken olvasnak :D.


Kérdésre válaszolva pedig: Dédnagyszüleim elmondása szerint mindenkit vittek, aki a rendszer ellenségének volt nyilvánítva. Ebbe beletartoztak a zsidók, a cigányok, más pártok tagjai, bűnözők, fogyatékkal élő emberek ( nem tudom, hogy ők vajon mit árthattak ), de még azt is aki akár csak sajnálatát fejezte ki.

2011. jan. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 BeerHunter ***** válasza:

50 misiből 30misi orosz volt. Tehát 14 millióan haltak meg az oroszokon és a zsidókon kívül? Másként: oroszokat leszámítva a zsidók tették ki a harmadát az áldozatoknak? Na ne.


Én nem a tényt tagadom, hamem hogy nyugodtan elvehetünk egy 0-át, és oszthatunk 2-vel. Így is sok, de azért ne túlozzunk.

2011. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!