Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért végeztek ki a nácik...

Miért végeztek ki a nácik közel 6 millió zsidót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:27
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
34%

A miértre ép ésszel nehéz válaszolni. Hitler és követői a fajelméletet hirdették, és szerintük a zsidók voltak a felelősek a gazdasági válságért, a világ problémáiért, őket alacsonyabb rendűeknek tartották, akiket ki akarták irtani. A zsidókon kívül a világ többi népét is kategorizálták, természetesen önmagukat a legkiválóbb nemzetnek tartva. A többieket szolganépnek, hosszú távon megsemmisítendő "fajoknak" titulálták.


Európa egy része akkor bedőlt egy elmebetegnek, aki szenvedést, nyomort és halált szabadított a világra.

2010. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
86%
a zsidók a holokausztból is üzletet csináltak ...
2010. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
86%

"és szerintük a zsidók voltak a felelősek a gazdasági válságért"


most is ők...

2010. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
84%
ugye a zsidó bankok nyomták a fedezetlen hitelt most is
2010. máj. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
74%

Már akkor is olyan idegesítőek voltak, mint most...


Menjél Izraelbe aztán ott megkapod a NEKED tetsző választ!


Szerintem ha választ akarsz kapni a kérdésedre, akkor épphogy a nácik műveit írásait kéne elolvasnod, kérdezd őket, hisz csak ők tudhatják. Legalább egy kis logikád lenne...


Az hogy Magyarország a mi országunk, és azt akarjuk, hogy az is maradjon, az még nem nácizmus, úgyhogy ne nácizz le itt senkit ebben az országban, mert ma 2010-ben itt élnek és virulnak a zsidók, és senkit nem bántanak a vallása miatt! EZ MAI TÉNY!


Ne merjél itt egyetlen magyar válaszolót se lenácizni, te kis k.cs.g kérdező!

Kérjél bocsánatot!

2010. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nem is akartam belefolyni a vitába, de eszembe jutott, hogy kaptam egy linket, ahol olyanokat olvashattam, hogy beleborzongtam! Számomra nagyon hihetetlen! De előfordulhat, hogy hasonlókkal tömték a fejüket azoknak, akik az akkori népirtásokat végrehajtották, végrehajtatták!

[link]

2010. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
44%
Hallgasd meg az itteni antiszemiták fröcsögését és olvasd el a Mein Kampfot és rá fogsz jönni!
2010. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
76%

"Hallgasd meg az itteni antiszemiták fröcsögését és olvasd el a Mein Kampfot és rá fogsz jönni!"


miket zagyválsz itt össze?

ne antiszemitázzál nem áll jól...

2010. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
94%

[link]


Ajánlom mindenki figyelmébe.

Ez csak egy eset, ami Magyarországon megtörtént.

Akkor, amikor még nem voltak se nácik, meg semmi hasonló.


Ezt miért tették a zsidók ezzel az országgal?

Anyagi, erkölcsi módszeres züllesztés, esztelen és kegyetlen gyilkosságokkal.


Biztos ilyen, és ehhez hasonló okok miatt döntöttek sokkal később úgy a nácik, ahogy döntöttek.

De amúgy tényleg nem tudom. Bizti a Mein Kampf-ban le van írva, de az nem volt kötelező olvasmány nekünk.

2010. máj. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
33%

Miért mondják, hogy a nácik kivégeztek közel 6 millió zsidót?


http://www.youtube.com/watch?v=x0CZ50r6LQE&feature=related

2010. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!