Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért végeztek ki a nácik...

Miért végeztek ki a nácik közel 6 millió zsidót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:27
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a kérdező náci.
2010. máj. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:
na paff neki:D erre nyomtam a zöld kezet olyan jó volt:D
2010. máj. 9. 00:53
 43/54 anonim ***** válasza:
93%

1. Mit tettem én itt a magyarokkal szemben?

Provokatív kérdéseket teszel fel, holott erre már úgysem kapsz érdemleges választ, nem tudsz a német nácikkal beszélni!

Viszont előre lenácizol indokolatlanul magyar válaszadókat, pedig közöltem már, hogy magyarországon nincs nácizmus..

Senkit még csak meg sem vertek amiatt, mert zsidó. Egyetlen esetről sem hallottam az utóbbi 65 évben.

Tehát itt Magyarországon ez nem igazán egy olyan égető probléma, mint mondjuk az ország eladósítása, anyagi és erkölcsi helyzete...

Aki ezt mégis állítgatja, hangoztatja, az ferdít és Magyarország érdekeivel ellentétben cselekszik!


2. és amúgy is, ha zsidó vagyok az kizárja hogy magyar is?

LEBUKTÁL! :D


3. pontosan milyen "mocskos politikus-bankár-"külföldi" befektetők sokszor hazaáruló és közvetve népirtó tevékenységéről" beszélsz?


Te melyik országban élsz? Nézd a híreket, meg nézz szét az országban, ne csak a rózsadombon!

Folyamatos a LOPÁS HAZUGSÁG KORRUPCIÓ... autópálya, metró, híd, építkezések, bank konszolidációk, privatizációk, pályázatok, stb., családellenes törvénymódosítások, pénzelvonás fontos területekről, mint iskolák, óvodák, bölcsik, egészségügy


4. nem tudom nem vagyok zsidó, de mintha a szent könyvükben szerepelne hogy a goj-okat büntetlenül megölhetik.

NO COMMENT!

2010. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

"Provokatív kérdéseket teszel fel, holott erre már úgysem kapsz érdemleges választ, nem tudsz a német nácikkal beszélni!"


1. a kérdésben semmi provokatív nem volt..te meg a neonáci barátaid tettétek azzá avval, hogy nem a kérdésre válaszoltatok. A zsidózást is ti kezdtétek. Igenis kaptam értelmes válaszokat de fura mód nem az antiszemitáktól. Amúgy meg..ha teszem azt már nem élnek az "akkori" nácik, akkor ne is tegyünk fel kérdéseket? ne próbáljuk megérteni mi történt?


"Viszont előre lenácizol indokolatlanul magyar válaszadókat, pedig közöltem már, hogy magyarországon nincs nácizmus.."


Na figyelj most mondom el utoljára...:D NEM ÉRTEM MINEK HANGSÚLYOZOD AZT HOGY ITT MAGYAROK A VÁLASZADÓK. Ukránok legyenek? vagy gondolom te szeretnél pár német kommentelőt..mondjuk ők talán ellentétben veled érdemben is hozzá tudnának szólni:D



"Senkit még csak meg sem vertek amiatt, mert zsidó. Egyetlen esetről sem hallottam az utóbbi 65 évben."


Ki állította hogy igen? és amúgy is..amiről te nem hallottál az nem létezhet? mert nagyon úgy hangzott a mondanivalód.



"Tehát itt Magyarországon ez nem igazán egy olyan égető probléma, mint mondjuk az ország eladósítása, anyagi és erkölcsi helyzete..."


ki mondta hogy égető probléma? én csak egy kérdést tettem fel amire nem tudsz felelni. fogalmad nincs az egész témáról egyáltalán nem tudsz érvelni se ellene se mellette csak a demagóg hülyeségeidet fröcsögöd.

nem tudom hogy jön ide Magyarország eladósodása valamint anyagi és erkölcsi helyzete? mi köze mindehhez a kérdésnek? meg egyáltalán a zsidóknak?



"2. és amúgy is, ha zsidó vagyok az kizárja hogy magyar is?

LEBUKTÁL! :D"


min buktam le? sztem semmin..de még mindig nem vágom hogy mi bajod lenne azzal ha zsidó vagyok..hangsúlyozva mondom nem vagyok az:D



"Te melyik országban élsz? Nézd a híreket, meg nézz szét az országban, ne csak a rózsadombon!

Folyamatos a LOPÁS HAZUGSÁG KORRUPCIÓ... autópálya, metró, híd, építkezések, bank konszolidációk, privatizációk, pályázatok, stb., családellenes törvénymódosítások, pénzelvonás fontos területekről, mint iskolák, óvodák, bölcsik, egészségügy"


khm..ez bármelyik országra ráillik a világon..de kérdem mi köze a topichoz? a zsidókhoz? tényeket, linkeket kérek..ne csak a levegőbe beszélj! a linkek lehetőleg ne ilyen kurucinfo meg barrikád szerű hulladékokról jöjjenek.

2010. máj. 9. 01:44
 45/54 anonim ***** válasza:
98%

Miért végeztek ki a nácik közel 6 millió zsidót?


Ez egy régi sztori! Vannak újabb és mai történetek is. A szerbek nem is olyan régen még etnikai tisztogatásokat végeztek civilek ellen, alig párszáz kilométerre Budapesttől. Afrikában sok országban hasonló polgárháborús helyzet van, MILLIÓKAT ölnek meg! egy ember élet fabatkát sem ér, de ez manapság nem annyira érdekes, mert ott pl. nincs olaj! A nagy "Európai Uniós" törökország nemrég még kurdokat mészárolt le ezerszámra!

Na ez lenne az a nagy "UNIÓS NORMA", "amihez fel akarunk zárkózni??? " A zsidók ma is írtják a palesztinokat. Ez tök érdekes, de erről meg mindig megfeledkeznek a zsidó újságok és inkább a 65 éves sztorival szórakoztatják a jónépet. Az amerikaiak meg lelövöldözik az irakiakat, akik nem akarnak amerikai fennhatóság alá kerülni. Azelőtt a vietnamiakat is irtotta kegyetlenül, amíg bírta. De miért? Sok ezer kilométerre Amerikától?


A kellően lebutított, önálló akarattal és emberi szabadsággal nem rendelkező, előzőleg erkölcsileg kellőképpen lezüllesztett emberekből lehet katonákat csinálni, és egy szűk pénzügyi csoport ezeket mindig ki tudja használni a saját céljaira. Azok meg végzik a dolgukat!

Ez az igazi válasz!


Egyébként pedig akármennyi ember háborús kivégzésére nincs semmi más racionális, értelmes, erkölcsileg elfogadható válasz!

2010. máj. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert Hitler el akarta tüntenti azokat,akik szponzorálták a hatalomrajutását,hogy ne lehessen bábként rángatni.

Azonkívűl a gazdasági váltság alatt sok zsidó származású erkölcsileg nem éppen elfogadható módon viselkedett,ami az egyre szegényedő köznép szemét is bántotta(mintha mondjuk elmennél egy temetésre piros ruhába és salszázni kérnéd fel az özvegyet-csak hogy érzékeltessem.)

Ezért,amikor elkezdték bevezetni a tiltó rendeleteket,akkor egyáltalán nem tiltakoztak...ugyanis nem vették észre,hogy azok,akik mindezt okozták különgépekkel elhagyták az országot(Európát)a szomszéd zsidót,meg aki éppúgy szegény volt,meg deportálták.

Nem tudom mi folyt a táborokban,mi nem,de ha végigmész egy sima temetőn megláthatod,hogy a háború ideje alatt hány gyermek halt meg az elégtelen étkezés,orvoshiány miatt.

A háború mindenhol szedte az áldozatait,nem csupán 6M zsidót.Sőt,ha összeségében nézzük,hogy százmilliós a veszteségszám,akkor abból az a hatmillió már nem is sok....

2010. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
31%
Kit érdekel, hogy miért?
2010. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
85%
Nem 6 millió zsidót öltek meg a csúnya nácik, hanem újabb és pontosabb becslések szerint 184 millió 623 ezret. Minden nap 23 millió zsidót gázosítottak el és utána égettek el a nácik. 23 zsidó megölésére mindössze napi nyolc órát szántak, mivel ez volt a munkaidő. A zsidók nem szerették, ha szombaton végezték ki őket, mert az náluk egy szent nap. A gázosításon és az elégetésen kívül még volt néhány kegyetlen és nagyon brutális kivégzési mód, amit a nácik előszeretettel alkalmaztak szegény meggyötört zsidókon. Iyen volt pölö, amikor 200 ezer zsidót egyszerre megfolytottak egy kanál vízben. Ezt szerették a nácik, mert gazdaságos volt és sok zsidót öltek meg vele egyszerre. Másik volt a szemmel verés. Ez talán az egyik legbrutálisabb gyilkolási mód. Kiállítottak a térre 800 ezer zsidót és a náci katonák addig verték őket szemmel, amíg bele nem haltak a sérüléseikbe. Amiket ide leírtam az hiteles forrásból származik. Egy túlélő mesélte el nekem, aki még mindig rettegésben él. Nem mer vonattal utazni és a gyerekét sem küldi el nyári táborba a balatonra, ahova szintén vonattal kellene utazni.
2010. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
röviden: b*sszák meg a zsidók! :)
2010. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Ez egy provokativ kerdes ami a kerdezo maniakalisan pontokba szedett aprolekos valasza bizonyit.
2010. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!