Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért végeztek ki a nácik...

Miért végeztek ki a nácik közel 6 millió zsidót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 22:27
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
53%

23:42


Először azt hittem, valami orosz katonainduló :D :D

2010. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

"Már akkor is olyan idegesítőek voltak, mint most..."


szóval szerinted ez elégséges ok a népirtásra. jellemző a hozzád hasonlóan ostoba emberekre..valószínűleg az ilyenek miatt mint Te, történhetett meg pl ez a szörnyűség is.



"Menjél Izraelbe aztán ott megkapod a NEKED tetsző választ!"


én nem a nekem tetsző válaszra vagyok kíváncsi, hanem az igazságra amit a hozzád hasonló antiszemita neonácik nem igen tudnak nekem megadni. örülnék ha a továbbiakban nem kommentelnél ide, ha csak nincs érdemi hozzászólásod.


"Szerintem ha választ akarsz kapni a kérdésedre, akkor épphogy a nácik műveit írásait kéne elolvasnod, kérdezd őket, hisz csak ők tudhatják. Legalább egy kis logikád lenne..."


szerintem a nácik 98%-ának fogalma sem volt róla hogy mi miért történik körülötte, hiszen javarészt agymosottak voltak.


"Az hogy Magyarország a mi országunk, és azt akarjuk, hogy az is maradjon, az még nem nácizmus, úgyhogy ne nácizz le itt senkit ebben az országban, mert ma 2010-ben itt élnek és virulnak a zsidók, és senkit nem bántanak a vallása miatt! EZ MAI TÉNY!"


ezzel a mondattal nem tudom mit akarsz. szerintem a hungarizmus meg az antiszemitizmus nem ugyanaz. te antiszemita vagy és vered magad a semmire.


"Ne merjél itt egyetlen magyar válaszolót se lenácizni, te kis k.cs.g kérdező!"


mert mi lesz te szájkarate harcos? ha valaki úgy viselkedik mint egy náci akkor minek hívjam? ezzel a mondattal magadat minősítetted. szerintem azok az emberek akik egy élete végén félelmebeteg, képzeletbeli hadtesteket ide oda tologató paranoid ember rémtetteit akarják itt igazolni, azok igenis nácik.



"Kérjél bocsánatot!"

miért?



Egyébként köszönöm azoknak akik érdemben hozzá szóltak és mutattak linkeket stb..egyébként azok akik azt állítják nem halt meg ennyi zsidó is mutassanak linket légyszi azt is elolvasnám mert érdekel. köszi.

2010. máj. 8. 23:47
 33/54 anonim ***** válasza:
78%
kérdező valószínűleg zsidó...
2010. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

"kérdező valószínűleg zsidó..."


na ezen kiégtem:D nem...nem vagyok zsidó:D nem Adolfnak hívnak véletlen?

2010. máj. 8. 23:55
 35/54 anonim ***** válasza:
77%

"na ezen kiégtem:D nem...nem vagyok zsidó:D nem Adolfnak hívnak véletlen?"


nem :/

és nem is vagyok náci

tudod a náci egy politikai irányzat :O



és te nem vagy Káin esetleg?:)

2010. máj. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
44%
Mi lenne akkor ha a kérdező zsidó lenne? Most komolyan. Zavarna téged? Csak nem azért mert náci vagy?
2010. máj. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 BeerHunter ***** válasza:
45%

"ugye a zsidó bankok nyomták a fedezetlen hitelt most is"

Nekd a koronázási ékszerek nem számítanak fedezetnek? Valamint ki tudja még mit adtak el, amit nem is sejtesz. Lehet, hogy a géped is fedezet:)

Aki meg azt írja, hogy a "nem 6 millió volt" nem válasz, az gondolkozzon el azon, hogy ha megkérdezik, hogy mi van a 3 fas.ával, feláll-e, mit mondana. Szerintem azt, hogy nem is 3 van...

2010. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
96%

Hát nézzük röviden.

1) Nem öltek meg a nácik 6 000 000 zsidót, mivel Európában közel hatmillió zsidó élt a II. VH előtt, és Hitler célja Európa megtisztítása volt a zsidóságtól, nem a teljes világé. A pontos szám a vöröskereszt szerint 271301.

2)Akkor is mint most a zsidók kezében volt Európa vagyonának jelentős része, ezért kobozták el a vagyonukat, és, hogy ne csak sima hajléktalanok legyenek, vitték el őket a munkatáborokba dolgozni. De ha konkrétan érdekel, hogy a zsidókat miért utálják, és mi a véleményük a gójokról akkor még a talmudot is ajánlom figyelmedbe.

Ott pedig vagy a tífusz járvány miatt haltak meg, vagy az élelemhiány miatt.


3) Mert a nácik elveszítették a világháborút, ezért vált a holokauszt ilyen fontossá, pedig ezt minden fő résztvevő megcsinálta.

Anglia: Búrok

Amerika: Japánok

Szovjetunió: A saját népével

2010. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
80%

Már mondtam, hogy ne nácizzál le itt senkit!

Azért mert te zsidó vagy, még nem tehetsz meg bármit itt a magyarokkal szemben!


Hogy mi lesz akkor mégis?

Nem lesz semmi, mert egyelőre Magyarországon csak zsidó meg Holokausztvédő törvények vannak, magyarvédők nincsenek.


És aki úgy viselkedik, mint egy provokatőr zsidó, azt én minek nevezzem? Mert te meg úgy viselkedsz.


Én viszont sem vagyok náci, sem antiszemita! Kikérem magamnak! Ha az lennék, akkor már elgázosítottalak volna. Nem igaz? De eszemben sincs semmi ilyesmi. Van nekem ennél sokkal jobb és fontosabb dolgom is.

Mindenki vegye már tudomásul, hogy semmi baj nincs a hagyományos fekete ruhában a dohány utcában a zsinagógába sétáló bácsikkal és nénikkel. Nekem legalábbis semmi bajom velük.


A mocskos politikus-bankár-"külföldi" befektetők sokszor hazaáruló és közvetve népirtó tevékenységével van a baj, és őket kvázi egyszerűen lezsidózzák, zsidóknak hívják, amely lehetséges, hogy részben a valóságot is fedi, de mindenesetre a becsületes magyar zsidó vallású emberekkel szemben nagyon szerencsétlen elnevezés.


Én minden faji, vallási, nemzeti alapon való megkülönböztetést elítélek, és minden emberek ellen irányuló erőszakos cselekedetet.


Ugyanúgy a Tanácsköztársaság rémtetteit a magyarok ellen, vagy az egész ószövetségben leírt zsidó vérengzéseket, amikor teljes városokat országrészeket írtottak ki a zsidók, túlélőket sem hagyva, erről szól az egész ószövetség, és ugyanúgy elítélem a világháború alatt a németek gyilkolásait a zsidósággal szemben, és még sokkal jobban a hazug kommunista szovjet kormányok "békeidőbeli" saját honfitársaik elleni fordulását, azok kinyírását, gulag, 56, stb. pusztán politikai alapon.


Ne ölj! Nagyon fontos parancs!


Kíváncsi vagyok, hogy egy igaz hívő zsidó, mit gondol erről? Egyetért-e a Ne ölj parancs általános érvényességével NEM ZSIDÓKKAL szemben is???

Hm?

2010. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

"Már mondtam, hogy ne nácizzál le itt senkit!

Azért mert te zsidó vagy, még nem tehetsz meg bármit itt a magyarokkal szemben!"


1. szerintem náci vagy. minden megszólalásodból süt az antiszemita szemlélet, amit gúnyolódással és fröcskölődéssel próbálsz leplezni.


2. nem vagyok zsidó sem vallásos, csak nem torzult el annyira az értékítéletem mint neked meg a neonáci haverjaidnak.


3. mit tettem én itt a magyarokkal szemben? semmit? csak feltettem egy kérdést amire képtelen vagy válaszolni ezért zsidózol. itt születtem, magyar az állampolgárságom és az anyanyelvem. és amúgy is, ha zsidó vagyok az kizárja hogy magyar is? kinek az eszméire is emlékeztetnek ezek a fajelmélettel kapcsolatos megnyilvánulásaid? hm?


"Hogy mi lesz akkor mégis?

Nem lesz semmi, mert egyelőre Magyarországon csak zsidó meg Holokausztvédő törvények vannak, magyarvédők nincsenek."


ismét bizonyítod ostobaságod, és azt is hogy fogalmad sincs a törvényekről.


"És aki úgy viselkedik, mint egy provokatőr zsidó, azt én minek nevezzem? Mert te meg úgy viselkedsz."


én választ vártam a kérdésemre..ehhez képest az első oldalon csupa antiszemita megnyilvánulás olvasható. hogy te kit minek mikor nevezel az igazából már hidegen hagy.


"Én viszont sem vagyok náci, sem antiszemita! Kikérem magamnak! Ha az lennék, akkor már elgázosítottalak volna."


ezzel a mondattal is engem igazolsz.


"Nem igaz? De eszemben sincs semmi ilyesmi. Van nekem ennél sokkal jobb és fontosabb dolgom is."


ehhez képest itt lesed véreres szemmel a válaszomat.



"Mindenki vegye már tudomásul, hogy semmi baj nincs a hagyományos fekete ruhában a dohány utcában a zsinagógába sétáló bácsikkal és nénikkel. Nekem legalábbis semmi bajom velük."


én is ezt próbálom megérteni hogy akkor minek fröcsögsz itt ha nincs velük semmi bajod!


"A mocskos politikus-bankár-"külföldi" befektetők sokszor hazaáruló és közvetve népirtó tevékenységével van a baj, és őket kvázi egyszerűen lezsidózzák, zsidóknak hívják, amely lehetséges, hogy részben a valóságot is fedi, de mindenesetre a becsületes magyar zsidó vallású emberekkel szemben nagyon szerencsétlen elnevezés."


pontosan milyen "mocskos politikus-bankár-"külföldi" befektetők sokszor hazaáruló és közvetve népirtó tevékenységéről" beszélsz?



"Kíváncsi vagyok, hogy egy igaz hívő zsidó, mit gondol erről? Egyetért-e a Ne ölj parancs általános érvényességével NEM ZSIDÓKKAL szemben is???

Hm?"


nem tudom nem vagyok zsidó, de mintha a szent könyvükben szerepelne hogy a goj-okat büntetlenül megölhetik.

2010. máj. 9. 00:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!