Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a holokauszt...

Mi a véleményetek a holokauszttagadás büntetéséről?

Figyelt kérdés

A holokauszt egy megrázó dolog volt a világnak, de azt is tudjuk hogy háborúk nincsenek áldozatok, és népirtás nélkül.

Személyes véleményem az hogy a személyi szabadságjogokat sérti az egész törvény. A zsidók tagadják hogy millió embereket nyírtak ki, pedig köztudott mára már hogy nekik is vannak haláltáboraik, úgy a hogyan az usának is vagy a briteknek, mégis tagadják. Akkor nem úgy lenne jogos ha minden ilyen megtörtént népírtás tagadását bűncselekménynek nyílvánítínák? Értelmes válaszokat várok! Köszi!


2010. ápr. 20. 11:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Oké! Tegyük fel volt holokauszt....Én csak azt nem értem, hogy a ma élő zsidóknak miért kell még mai napig az én adómból fizetni fájdalom díjat. Csúnya ezt mondani , de azok az emberek mostanra úgyis meghaltak volta. Nagyon kevesen élnek a világban akik még valóban megjárták a táborokat, és azok is 90 év felett. Az unokáik meg veszik tőlünk le a sápot. Hogy is van ez kérem szépen? Meddig fizessünk?

Ennyi erővel felkereshetnénk Batu kán jogutódját, hogy immár 750 éve lemészárolták a magyarokat , és tudatos népirtás folyt, és most fizessenek. Nonszensz

2010. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mivel mostmár nem lehet tagadni, így logikus, hogy az egyetértés, a holokauszt helyeslése maradt.
2010. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!