Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a holokauszt...

Mi a véleményetek a holokauszttagadás büntetéséről?

Figyelt kérdés

A holokauszt egy megrázó dolog volt a világnak, de azt is tudjuk hogy háborúk nincsenek áldozatok, és népirtás nélkül.

Személyes véleményem az hogy a személyi szabadságjogokat sérti az egész törvény. A zsidók tagadják hogy millió embereket nyírtak ki, pedig köztudott mára már hogy nekik is vannak haláltáboraik, úgy a hogyan az usának is vagy a briteknek, mégis tagadják. Akkor nem úgy lenne jogos ha minden ilyen megtörtént népírtás tagadását bűncselekménynek nyílvánítínák? Értelmes válaszokat várok! Köszi!


2010. ápr. 20. 11:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
mikor a kérdést felteszed vagy 253 kérdés jelenik meg ugyanebből, miért kell 254.-re is feltenni?
2010. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
jogos, az ilyen rasszista disznókat, mint te, még seggbe is kéne rúgni
2010. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hogy neked legyen mit kérdezni. Egyébként meg csak egyszer volt fent így konkrétan, és az is régen. Tehát kíváncsi vagyok a mai helyzetre, hogy az emberek miután már benne élnek mi a véleményük.

Nekem meg ott volt hogy értelmes válaszokat várok, mégis beírtál.

2010. ápr. 20. 11:12
 4/22 A kérdező kommentje:

Szánalom vagy, még a fogalmakkal se vagy tisztában. Aki zsidó ellenes azt úgy nevezzük hogy: Antiszemita!

Oda kellett volna figyelni kicsit töri órán.

2010. ápr. 20. 11:14
 5/22 anonim ***** válasza:

A személyes véleményed miatt börtönben fogsz megrohadni, ha nem vigyázol. Ez egy ilyen világ, egyesek rétjébe nagyon tilos belekaszálni, másokéba meg nagyon kívánatos. Te (is, meg én is, meg Magyarország, de akár Európa, vagy az USA 98%-a) az utóbbi vagy(unk).


Az én személyes véleményem amúgy az, hogy ha egy tézist törvénnyel kell védeni, azt megette a fene. (Ld. istenkáromlás témaköre.)

2010. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

ha csak a holokauszt TAGADÁST büntetnék, akkor nem lenne komoly gond. hisz az emberek szerintem 95%-a nem tagadja valójában.


csak épp pontokkal nem ért egyet, a halottak számával, a kivégzések módjával, főleg, hogy egyre több hivatalos cáfolat kerül napvilágra, így nem elégég hiteles az egész.


Gyakorlatilag ott tartunk mint a régi kommunista időkben, hogy ha kiejtem a holokauszt vagy zsidó vagy cigány szót, akkor körülöttem elkezdenek lepisszegni az emberek ,h csitt, ne beszéljek erről mert bajba kerülök.


szép úton haladunk előre, előre az újabb diktatúra felé.

2010. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Végre értelmes válasz!Köszönöm !
2010. ápr. 20. 11:18
 8/22 anonim ***** válasza:
9%
"A holokauszt egy megrázó dolog volt a világnak, de azt is tudjuk hogy háborúk nincsenek áldozatok, és népirtás nélkül." "Bírom" az ilyen megfogalmazásokat. Egy kézlegyintéssel elintézni több millió ember sorsát. Persze, ha a te családod is érintett lenne, akkor azért mindjárt másképp nézne ki a dolog, ugye? Az én személyi szabadságomat meg az sérti, hogy te, meg a hozzád hasonlók ezen a témán lovagoltok. Minden népirtás bűncselekmény én egyről se tudok, amit tagadnának. Egyébként milyen haláltáborokról beszélsz, valami konkrétum? Így csak lóg a kérdés a levegőben.
2010. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem 95% ez az arány hanem soha egyetlen emberrel sem találkoztam még aki letagadni akarta volta. Mindenki csak azt tudja hogy úgy nem történhetett ahogy leírták.
2010. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem börtönbe mindenkivel aki szerint nem én vagyok az isten.
2010. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!