Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szükségesek a melegfelvo...

Miért szükségesek a melegfelvonulások?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a melegekkel, én nem vagyok az, de ha ők azok, legyenek azok.

De minek kellenek a felvonulások? Ezek szín tiszta provokációk, semmi mást nem érnek el vele. Pláne így, hogy ok nélkül csak felvonulnak. Ez csak arra jó, hogy a meleg ellenesek gyűlölködhessenek egyet meg ellentüntetést szervezzenek.

Mintha külön lenne cigány, zsidó vagy éppen muzulmán felvonulás, ami csak arra jó hogy a rasszisták nyíltan gyűlölködhessenek.


2016. jún. 27. 18:54
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
29%

"Ez nem igaz, mivel a homoszexuális is képes utódot nemzeni."

Nem képes, mivel egy nőre fel sem áll neki, így szexelni sem képes vele. (A mesterséges eljárásokat most hagyjuk.) Ha mégis feláll neki egy nőre, akkor nem homoszexuális, hanem hetero vagy bi.

2016. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
92%

Mesterséges eljárásra sincs szükség.

Használd már a fantáziádat,könyörgöm!


Amúgy meg egy meleg is le tud feküdni egy nővel...

2016. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
4%

Ezekkel a szavakkal mondta ált. iskolában egykori biosztanárom:

"A péniszt aztán dugdoshatjátok a lyukba, semmi értelme nincs, ha nem merev."

2016. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 tetro ***** válasza:
Tovabbra se ertem ez mitol erv. Aki fogamzasgatlot szed vagy csak siman nem szexel soha az hazasodhat nem?
2016. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!