Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagy ünnepet csapsz ha vasárna...

Nagy ünnepet csapsz ha vasárnap nyer a "pártod"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen pártom, és csak akkor fogok ünnepelni, ha megdőlne ez az egész rendszer, és jönne helyette egy új, ami működőképes... Már az ókorban megmondták, hogy a demokrácia a legrosszabb államforma!
2010. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Nincsen pártom, és csak akkor fogok ünnepelni, ha megdőlne ez az egész rendszer, és jönne helyette egy új, ami működőképes... Már az ókorban megmondták, hogy a demokrácia a legrosszabb államforma!


ave cezar!

2010. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát akikre én szavazok, azok nyerni nem fognak az tuti, de ha bejutnak, annak örülni fogok :) Ünnepet csapni nem fogok, azért annyira nem vagyok én odáig egyik politikusért sem.
2010. ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Felbontom az ünnepekre tartogatott halkonzervemet és eléneklem a székelyhimnuszt.
2010. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

sajnos az én pártom még messze áll a győzelemtől, de legalább nem az a mocsok rablóbanda lesz kormányon. má ezért megéri ünnepelni :)

lehet lecsúszik pár sör is :)

2010. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"legalább nem az a mocsok rablóbanda lesz kormányon. má ezért megéri ünnepelni :) "


Nem az a mocsok, hanem amaz a mocsok :D Egészségedre!

2010. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Örülni fogok nagyon! De! nem kötelezem el semelyik mellett magam! Mert bármelyik behülyülhet, és az mszp útjára léphet. Független vagyok, és a pártok eszméivel szimpatizálok, nem pedig a párttal. Mikor melyik mond szerintem jót, azzal egyetértem, támogatom.
2010. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ünnepelni akkor fogok ha az MSZP-s képviselő elbukna. Már 20 éve nem lehet leváltani mert mindíg rá szavaznak a kerületemben.
2010. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"ünnepelni túlzás de nagy megkönnyebbülés lesz hogy takarodik az mszp"

Tényleg volt baj velük elég, de ne felejtsd el, hogy őket is a többség, mondhatnánk a nép választotta meg, tehát te is. Most válassz mást, és örülj a távozásuknak, és slussz!

A másik, aki a rablókról ír: ezeknek az ügyeknek a java nem az előző választások előtt keletkeztek, a most bukó gazemberek közben kaptak vérszemet. Azzal viszont van bajom, hogy egy csomó köztörvényes tetű a Parlamentbe akar menekülni a felelősségrevonás elől. De az sem tetszik, hogy néhány hónapja van mentelmi joga, és ilyen piti ügyben, mint a parkolás erre hivatkozik. A nő szája jelentős, személyisége pitiáner! Tudom, most minden jobbikos klikkel a lefelé hüvelykre...

2010. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!