Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van személyes tapasztalod...

Van személyes tapasztalod arra, hogy ne szeresd a zsidókat?

Figyelt kérdés

Nem a Kurucra lennék kíváncsi, hogy az mit ír a zsidókról, a te véleményed számít.

Érdekelne, hogy van-e.


2010. ápr. 4. 10:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Nincs.
2010. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Volt zsidó osztálytársam, elég jó haverom volt. Mikor elmentem hozzájuk, az apja félrehívta, és fél füllel hallottam, hogy kérdezte tőle, hogy én zsidó vagyok-e, mondta hogy nem, erre az apja leszidta, hogy minek barátkozik "goj"-okkal. Persze a fater a szemembe mosolygott meg jópofizott. A haverom jó arc volt, bírtam őt, ha zsidó, ha nem.
2010. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Az emberek 90%-nak semmi negatív tapasztalata sincs.


Csak divat mostanában. Meg ez a megveszik Magyarországot duma, meg társai.

2010. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

ma 10:05

Hirtelen én is kitalálok mindjárt valami zsidó gyűlöletet keltő dumát, had szokják már az emberek...


Azt hiszel amit akarsz barátom... Nekem nincs bajom a zsidókkal, akármennyire is azt hiszed. Van nem egy zsidó barátom.

2010. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Sem pozitiv,sem negativ tapasztalatom nincs.Nincs bjom zsidokkal.
2010. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nincs, és problémám sincs velük, ha mégis akadna, akivel problémám lenne közülük, akkor nem az egész népüket utálnám, hanem csak azt az embert.

Mikor anyu öcsém születése után belázasodott (a szülészorvos elszúrta, anyu vérmérgezést kapott), a szomszéd zsidó család vitte be őt a kórházba kocsival, azonnal.

2010. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Igen van. Ők nem szemből támadnak, csak árkot ásnak alád és megvárják míg belezuhansz.
2010. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Lenne, nagyon sokat szívtam én is és az ügyfeleim is az egyikük hozzá nem értése, képtelen hozzáállása, mégis magasabb pozíciója miatt. De ettől még nem fogom nem szeretni az összes létező zsidót a Földön:)


De ettől még elítélem Izrael politikáját, nem tetszik, hogy úgy tűnik ők irányítják az USA-t és, hogy befolyásolni akarják az EU-t és Magyarországot is, nem is kicsit.


Amúgy Jobbikra fogok szavazni, de nem azért mert annyira szeretem őket, hanem mert úgy gondolom kell a hangjuk a parlamentbe, így lesz meg az egyensúly.

2010. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Van, tetemes tapasztalatom. Jópár bankban dolgoztam.

Volt ott minden, MAZSIHISZ vezértől kezdve az SZDSZ-es kokósig ...


Tapasztalat (párat kiemelnék): volt a csak önmagára veszélyes narkós, volt a közveszélyes b.zi és másik a pedo, meg volt a köz és pénztárcaveszélyes MAZSIHISZes.

Na ez utóbbi a legveszélyesebb. Hazudik, egyenesen bárkinek a szemébe. Amit előtte 2 nappal aláírt is lehazudja (lebegteted előtte, akkor is). Iszonyat pénzeket képes baráti zsidó és izraeli cégekbe átirányítani. Arrogáns, pedig IQ-ban igen könnyen verhető. Fellengzős, azt hiszi ő sz.rta a spanyolviaszt (pedig IQ-ban zokni).

Nagyképű, mindegy milyen hülyeséget beszél neked kussban kellene hallgatnod (aha, peeeersze). Egyfolytában próbál ledominálni, csak hát az esze hiányzik hozzá. Korrupt. Tipikus példája a fehérgalléros bűnözésnek. Igazi Mutyimanager.


Hozzáteszem ismerek egy hazafias érzelmű zsidó származású srácot is (nem a Lauderbe járt), aki legalább annyira utálja a fenti embereket, mint én.

2010. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 bumbi02 ***** válasza:
52%

tehát a fent emlitett esetben nem a zsidókat utálod, hanem azt a viselkedés formát...

zsidóknak van egy elég pénzes rétegük, és öket támadják elég sokan, de emiatt hülyeség utálni az összes zsidót..

nekem van zsidó származásu osztálytársam, teljesen jófej, okos, értelmes...

sokan emlegetik a gojozást... a keresztények talán nem pogányoztak le mindenkit ki nem hitt Istenben?

2010. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!