Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik a melegeket-cigányokat-zs...

Akik a melegeket-cigányokat-zsidókat utálják azoknak ez mit jelent általában?

Figyelt kérdés
Ha eddig tetszett az 1988-as foci vébé himnusza, akkor mostantól nem tetszik, mert Ricky Martinról kiderült, hogy meleg? Ha kiderülne a focilabdádról hogy a börtönben cigányok varrták akkor...? Ha a céget akinek dolgozol megveszi egy izraeli befektetőcsoport, kilépsz a munkahelyedről? Vagy ez nem így működik...? Tényleg kíváncsi vagyok, ezt máshol nemigen lehet megkérdezni.
2010. ápr. 2. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
NE FÁRASSZ KÉRDEZŐ KÖSZI
2010. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Rövidre fogom: Nem szeretem a focit. :)
2010. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17.49! De jó végre ilyen normális választ olvasni a gyűlölködés helyett! :)
2010. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok és igen... Miióta kiderült Ricky Martinról, hogy meleg azóta minden CD-je repült a kukába. Szebb jövőt!!
2010. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: Látszik, hogy jobbikos vagy, eladhattad volna és most lenne pénzed. :DDD


Kérdező, én ismerek ilyen embereket!!!


Én mindig szerettem Ricky Martint és sejtettem, hogy meleg. A focit is szeretem, és vannak meleg focisták is. Kit érdekel.

Szerintem a normálisabb embereket ez nem zavarja.

Persze érthető, hogy ha valakiről/vagy valamivel kapcsolatban valami nagyon durva dolog derül ki akkor az illető kiábrándul.

2010. ápr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ja és valaki írta, hogy a jobbik nem bántja a melegeket, csak a felvonulást és a nyilvános b.zulást ítéli el.

Nos, én tagja vagyok egy meleg közösségnek. Beszélgetünk, küldünk egymásnak zenéket, megvitatjuk a párkapcsolatainkat, együtt elmegyünk szórakozni melegbarát helyekre stb. (Én nem vagyok meleg, de sok hetero is tag aki csak támogató). Legalább napi 3 ember jön oda azzal, hogy "mocskos b.zik dögöljetek meg! Éljen a jobbik" és "majd a jobbik helyretesz titeket, fartúró k.öcsögök" "ro.hadjatok meg egytől-egyig, szebb jövőt (egy jobbik aktivista)" Na, hát ezek után elhiszed, hogy vannak kétségeim?


LEGALÁBB A SAJÁT KUTYÁITOKAT TARTSÁTOK MÁR KORDÁBAN!!!!


Ez ellent mond mindannak, amit írtál. Ez nektek is rossz, mert hitelét veszti az egész jobbik ezek miatt.

Bár én nem kedvelem a jobbikot, szóval teszek rá.

2010. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A b.zikat kilőném a Holdra. A miértje nagyon egyszerű, természetellenesnek tartom őket, az Úristen nem véletlenül teremtette Ádámot és Évát, és nem Ádámot és Ádámot.


A cigányoktól kiráz a hideg, és nem lehet velük beszélni, csak a fizikai ráhatásból képesek érteni.


A zsidókkal nincs baj addig, amíg nem képzelik magukat kiválasztott embereknek. Volt zsidó főnököm, kiléptem, mielőtt kirúgott volna. Nem azért, mert zsidó volt, hanem mert nem fizetett ki jó ideig.

2013. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!