Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik a melegeket-cigányokat-zs...

Akik a melegeket-cigányokat-zsidókat utálják azoknak ez mit jelent általában?

Figyelt kérdés
Ha eddig tetszett az 1988-as foci vébé himnusza, akkor mostantól nem tetszik, mert Ricky Martinról kiderült, hogy meleg? Ha kiderülne a focilabdádról hogy a börtönben cigányok varrták akkor...? Ha a céget akinek dolgozol megveszi egy izraeli befektetőcsoport, kilépsz a munkahelyedről? Vagy ez nem így működik...? Tényleg kíváncsi vagyok, ezt máshol nemigen lehet megkérdezni.
2010. ápr. 2. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
igen és tilos a jobbikosoknak Vona úr parancsára L.L. Juniort és Queen-t hallgatni.
2010. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Ez hülyeség igy párhuzamot vonni ezen dolgok között... Bár a Jobbikosok lehet,máshogy gondolkodnak erről...,én nem vagyok ennyire a szélsőségek embere:)
2010. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
javítalak mielött a jobbikosok ebbe is belekötnek, az 1998-as vbről van szó.
2010. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
50%
Nekem azt jelenti, hogy ne legyenek a közvetlen környezetemben, nem barátkozom velük, kerülöm őket. Ricky Martin azt csinál amit akar.
2010. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Mikor értitek már meg emberek, hogy a Jobbik nem "A CIGÁNYOKAT", nem "A BU.ZIKAT" utálja?


A melegfelvonulást és az ahhoz hasonló retteneteket utasítja el... ha valaki meleg, hát legyen, de ne úgy mint ahogy a melegfelvonuláson teszik.


Nekem van cigány barátom, eltartja a két gyerekét és a feleségét, napi 12 óra munkával. Tisztelem őt, fejet hajtok előtte... Na az olyan cigányokat vetem meg, akik a nyomorba 6-7 gyereket szülnek, és felveszik a segélyt, majd utána kiköt a játékgépben. Órákig mesélhetnék, láttam a saját szememmel. Nem egy, nem kettő ilyen esetet...


Egy szóval nem így működik, a jobbik fórumon, egy cigányasszony rázta meg Vona kezét, és ölelgette meg, a szemem láttára. Tisztességes cigányasszony lehetett. Érted a különbséget?

2010. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Ricky Martint sose szerettem. Ha kiderült, hogy meleg az nem változtat ezen:)

Ha kiderülne a focilabdádról hogy a börtönben cigányok varrták akkor... Hééé a börtönben csak cigányok vannak?? Hoppá eddig én is ezt mondtam csak akkor rasszistának hívtak. Egyébként örülnék, hogy legalább valami hasznosat csinálnak.

Ha a céget akinek dolgozol megveszi egy izraeli befektetőcsoport, kilépsz a munkahelyedről? - Valószínűleg lecsökkentik a fizetésemet. Viccet félretéve, amint lenne más munkalehetőség lelépnék. Elsősorban magunknak dolgozzunk, ne másoknak!

Vagy ez nem így működik...? - Nem bizony!

2010. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

lehet, hogy pl te is utálod a főnöködet, de muszály vagy neki dolgozni, mert örülsz, hogy van hol...

mellesleg utálom a focit :P így tojok a vbre is egyértelműen, nem cégnek dolgozom, hanem még tanulok és a városönkormányzatnak fogok dolgozni, melynek minden tagját ismerem 20 éve, mellesleg igen, ha egy olyan cégnek dolgoznék, amelynek köze lenne izraelhez, biztos, hogy kilépnék onnan, mert undorodnék magamtól

2010. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

b*zik: Bob Halford is b*zi, mégis hallgatok Judast, a Queent is szeretem, de nem szeretem a közelemben tudni őket, mert gusztustalannak tartom, amit egymással csinálnak.


Cigányok: Normális cigánnyal, még nem találkoztam, csak olyannal aki félvér. Ellenszenves a viselkedésük, mert kötekednek, agresszívak, ingyenélők. Nem szeretem a közelemben tudni őket. Ha nem lenne tele velük az ország, elmennének máshova (Brüsszel, Kanada), semmi bajom nem lenne velük. A négereket nem is utálom, egyszerűen, mert nincs rossz tapasztalatom velük.


Zsidók: Azok nem érdekelnek, akik a többi emberhez hasonlóan élnek, hasonlóak a céljaik és elsősorban magyarnak tartják magukat (Radnóti). Azokat viszont nagyon, akik harácsolnak, magukat a többi ember felé helyezik, és inkább zsidók, mint magyarok.

2010. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon h.lye kérdés! Én a Jobbikos vagyok, van zsidó barátnőm, ismerősöm nem egy,cigányokért nem rajongok, de amelyik normálisan él, semmi gondom vele, a melegek sem zavartak sosem, de igaza van az előttem írónak, mi a fenének mutogatják magukat az utcán kéjelegve, vonulgatnak fel, az igen is gusztustalan, hogy otthon kivel kefél az nem zavar. A főnököm zsidó, nagyon jóban vagyunk, tehát h.lye kérdés, ezt így nem lehet általánosítani, provokál egyes hozzászóló ezzel a Jobbikos szövegel.
2010. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mielőtt megszóltok, tudom: szöveggel két g, csak némely betű nem jó a laptopon!
2010. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!