Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha írok egy ellenutópiát,...

Ha írok egy ellenutópiát, amiben a cigányok és a zsidók elnyomják a magyarokat, akkor kiadathatom a könyvem, vagy rasszista műnek minősül?

Figyelt kérdés
Csak mert szeretnék írni, a történet készen van a fejemben teljesen kidolgozva. Igaz, kicsit túloz (de nem annyira, mint a holokauszt-mesék), de arra jó lenne, hogy az emberek felébredjenek és megértsék, hogy szélsőséges esetben mi történhet akár. Szóval a kérdés: kiadathatnám?
2010. márc. 29. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs cenzúra, minden bizonnyal kiadhatnád, más kérdés, hogy van egy olyan érzésem, hogy 23 év alatti, elkeseredett fiatal vagy, aki jókora baromságokat írna, olyanokat, amiket egy másodéves közgazdás vagy szociológus csuklóból megcáfol. Ne tedd, Luke.
2010. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kiadhatod, de senki nem venné meg. Én sem venném meg azt a könyvet, ami a cipőim fényképét tartalmazza, anélkül is ismerem őket.
2010. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerinted ha kortárs írók és költők nem képesek kiadót találni, akkor ilyen sz*rt majd kiad bárki?
2010. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi (negatív) válaszokat. De. Miért szar az, ha valakinek egyedi(bb) ötelete van? Vagy csak a holokauszt a menő? Ha arról írnák, akkor lelkesedne mindenki... Épp ez a bajom, ez ellen szeretnék tenni.
2010. márc. 29. 13:44
 5/17 anonim ***** válasza:
A hollokoszt mesekonyveknek van nagy piaca,szerintem te is talalj ki egy gazkamras-nacis-holokausztos sztorit,mint sokan masok es azt add ki,allam is tamogatni fog,sot akar film is lehet belole
2010. márc. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Épp ez az, kedves utolsó, hogy nem akarok beállni a sorba. Elég mesekönv van már így is arról a témáról.

Ja, és még egy dolog az elsőnek: már megvan az ember, aki segíteni fog, hogy ne lehessen megcáfolni majd a könyvet. ;)

2010. márc. 29. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:

"Miért szar az, ha valakinek egyedi(bb) ötelete van?"


- Nekem is van egy egyedi öteltem: írok egy köynvet a sz*rról. Ilyen tanulmáynkötetl enne rengeteg képpel tarkítva. Jól hangzik, mi? Szerintem tök egyedi. Az előszót meg esetleg Vona Gábor írhatná.


"Vagy csak a holokauszt a menő?"


- Senki nem beszélt a holokausztról.


"Épp ez a bajom, ez ellen szeretnék tenni."


- Úgy, hogy írsz egy ilyen baromságot... Bocs, ha nem látom az összefüggést.

2010. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocs, tévedtem. A 13:53-as példa illuisztrálja, hogy volna olyan gyökér, aki megvenné ezt a könyvet.
2010. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Látom, nem vagy képes felfogni a párhuzamot a könyv témája és a holokauszt között. No mindegy, nem is vártam. :) Az összefüggést se hittem, hogy megérted, de ez is mindegy. :D Elfogadom, hogy vannak logikátlan emberek. ;)

És szívesen elolvasom a szarról szóló tanulmánykötetet, ha elárulod majd a címét. :)

2010. márc. 29. 14:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Én biztatlak, hogy írd meg. Valahogy el kell kezdeni a sort. Javaslom, hogy olvass sok revizionista művet. Én megvenném a könyved.
2010. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!