Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a migráció nincs összefüggésben a terrorizmussal?

Figyelt kérdés
A párizsi merénylők is x-edik generációs bevándorlók voltak, illetve az egyikük menekültnek álcázva jutott Európába.
2015. nov. 20. 23:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyebkent havjol vettem ki a te allaspontod, akkor reszedrol tokmindegy mi a valos helyzet, ugysem tudunk vele mit kezdeni...ahogy kifejtettem, gondolhatod ezt, de akkor feleslegen van szavazati jogod, mert tulajdonkeppen egy orbitalis problemara szodra a semmitteves /a nem cselekves/ a megoldas. Marpedig en szemely szerint /es az osszes tobbi allampolgar/ azert adom a mandatumot, hogy helyettem az epp adodo problemakat megoldjak. Ahogy meg az elob irtam netto baromsag az, hogy a fokozott ellenorzes nem megoldas /sot, iditanak kell lenni ahhoz, hogy ezt a minimumot ne birja valaki belatni/ Ugyanis az elmult fel evben 1millio muszlim erkezett az euba/teszem hozza ez a te usa analogiadra 12 ev alatt 24 milliot jelentene/ ok mar itt vannak, ez helyi problema. Ezzel parhuzamosan persze le kell daralni az iszlam allamot, amit jelenleg az oroszok vegeznek el europa helyett/milyen rohadtul beszedes ez is.../ Szoval vitathatatlanul nagy kovaszban van europa es pont a liberalis baromsagok miatt /es mielott meg lennek dobalva, a parlamenti valasztasokon az lmpre, az onkormanyzatin meg a dkra szavaztam, de tobbet ilyen nem fog elofordulni/
2015. nov. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

brutall


Azzal semmi bajom, hogy az iszlám és a terrorizmus között van összefüggés. Én is így látom. Ha már kioktatósdit játszol, előbb kérdezd meg hogy mi a véleményem vagy valami. A másikat lehülyézni azért, mert nem ért egyet valamivel amiről egyetért veled csak nem tudod, hát ez is remekül jellemzi az ilyen beszélgetések hasznosságát.


Utána azt a nácizós részt nem igazán értettem, senki nem nácizott senkit, az IRA-t meg te hoztad fel teljesen indokolatlanul, nem tudom mi értelme volt úgy általában annak a résznek.


"Kurara nem teremt terroristakat a 'szarmazasi alapu megkulomboztetes' ugyanis ok alapesetben sem akarbak a keresztenyekkel egy hangszert fujni."


Szerinted mégis mi a tökömért lesznek terroristák sokadik generációs muszlimokból? Azért, mert nem találják a helyüket a társadalomban, és a szélsőséges csoportok befogadják őket. Ha nem rekesztenénk ki őket, akkor nem lenne ilyen probléma. Az meg baromság, hogy nem akarnak beilleszkedni. Hogyne akarnának, hiszen már beilleszkedésre születtek. Az ismerőseik fele fehér ember. Harmadik generációról (is) beszélünk. Csak a fehér lakosság kirekesztően bánik velük, ez vezet végső soron a radikalizálódáshoz.

És megjegyzem nem csak muszlimokkal. Olyan is van, hogy muszlim csoportok fogadnak be egy teljesen európai gyökerű embert, megtérítik és végül dzsihádista lesz belőle. Arról van szó, hogy a társadalomból kirekesztett emberekből lesznek ilyen szélsőségesek. Így az ilyesminek minden formája ellen fel kell lépni. Ezt még az IÁ is tudja, ezért próbálják az európaiakat a helyi muszlim lakosság ellen fordítani. És az olyanok mint te kiszolgálják őket.


"Tudod, az a vicc, hogy mar most nyilvanvinvalo, hogy van osszefugges a migracio, meg a terrorizmus kozott, es ne adja a gondviseles hogy ennel szembeszokobb legyen."


Köszönöm, de ezt már hallottam vagy ötvenmilliárdszor, és már herótom van tőle. Az a kérdésem, hogy mi ez a kapcsolat és mi bizonyítja.


"Az, hogy te nem vagod, hogy elemi erdeke minden allam vezetesenek ezt a problemat megoldani, akkor jobb ha kikoltozol sziriaba, es toleranskodsz az emberekkel. Van rola elkepzelesem, hogy mi fog tortenni veled."


Mert Szíria a tolerancia mintaképe?

???

?

??????

Ez a fajta dolog úgy működik, hogy ha valaki pozitívnak talál egy ideológiát, akkor oda küldöd ahol az van. Pl engem Hollandiába, mert ott van jó nagy liberalizmus. Szíriában meg nincsen.


"Megegyszer: A migracio es a terrorizmus kozott bizonyitottan /!/ van osszefugges."


Király. Még egyszer. Mi az, és mi rá a bizonyíték?


"Az iszlam es a terrorizmus kozott ugyszinten bizonyitottan van osszefugges. "


Örülök hogy egyetértesz velem.


Azt meg ne tettesd már, hogy a terroristák random helyeken követik el a cselekményeiket, vagy attól függően hogy hol telepedtek le. A párizsi események kitervelője Brüsszelből származott, a többi résztvevő változatos helyekről.

A terroristák elsődleges célja a félelemkeltés (amiben legfőbb szövetségesük a jobboldal, csak mellesleg jegyzem meg). Olyan helyeken támadnak, ahol nagy a médiafigyelem, ahol sok az ember, sok az ikonikus helyszín, stb. Nem olyan helyeken, ahol sok a bevándorló vagy ahol nem figyelnek eléggé (?). Kb ez utóbbi a nagy érved, hogy ahol odafigyelnek rájuk ott majd nem fognak támadni, mert ez így működik. De most komolyan? Biztosan majd elkapnak valakit, aki Brüsszelből Párizsba ment, mert biztosan terrorista...

Ja nem, majd biztos elkapnák a határnál, mert biztos retardált és nem tudja mit csinál.


"Egyebkent havjol vettem ki a te allaspontod, akkor reszedrol tokmindegy..."


Erről szó nincs. Az, hogy a LÁTSZATINTÉZKEDÉSEK ellen vagyok, nem azt jelenti, hogy részemről tök mindegy. Hadd idézzek magamtól pár esetet, amikor utaltam erre:

pl: "a valódi problémával foglalkozzunk", "elfecsérelt látszatintézkedés", "Miközben a valódi okokat nem oldjuk meg, sőt csak rontjuk.", "úgy érzik mintha csinálnának valamit", stb.


A migránsoknak letelepedési és munkalehetőségeket kell biztosítani amilyen hamar csak lehet, a gyerekeknek oktatást, fel kell oldani a származás alapú de facto szegregációt ami jelenleg az EU-ban folyik (gettósodás), a terrorizmust meg ettől függetlenül kell kezelni, mivel független ügy. És a titkosszolgálatokkal, rendőrséggel, fegyverviselési jogokkal, feketepiacokkal kapcsolatos.


"Ahogy meg az elob irtam netto baromsag az, hogy a fokozott ellenorzes nem megoldas /sot, iditanak kell lenni ahhoz, hogy ezt a minimumot ne birja valaki belatni"


Hát akkor leírnád végre, hogy miért az? Mert csak annyit hallottam, hogy az IÁ által támogatott, képzett, jó összeköttetésekkel rendelkező, gazdag elszánt emberek SOOOOOOSE jutnának át egy határon ha nem létezne a migráns helyzet. Ami egyszerűen baromság. Idiótának kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt a minimumot ne lássa be.


"az elmult fel evben 1millio muszlim erkezett az euba"


És van bármiféle forrás ami ezt alátámasztja?

2015. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

'"Szerinted mégis mi a tökömért lesznek terroristák sokadik generációs muszlimokból? Azért, mert nem találják a helyüket a társadalomban, és a szélsőséges csoportok befogadják őket. Ha nem rekesztenénk ki őket, akkor nem lenne ilyen probléma. Az meg baromság, hogy nem akarnak beilleszkedni. Hogyne akarnának, hiszen már beilleszkedésre születtek. Az ismerőseik fele fehér ember. Harmadik generációról (is) beszélünk. Csak a fehér lakosság kirekesztően bánik velük, ez vezet végső soron a radikalizálódáshoz.

És megjegyzem nem csak muszlimokkal. Olyan is van, hogy muszlim csoportok fogadnak be egy teljesen európai gyökerű embert, megtérítik és végül dzsihádista lesz belőle. Arról van szó, hogy a társadalomból kirekesztett emberekből lesznek ilyen szélsőségesek. Így az ilyesminek minden formája ellen fel kell lépni. Ezt még az IÁ is tudja, ezért próbálják az európaiakat a helyi muszlim lakosság ellen fordítani. És az olyanok mint te kiszolgálják őket. "


Itt van a kutya elásva. Neked ez az alapvetésed, és ebből vonsz le következtetéseket. Az a baj ezzel, hogy az az állítás, hogy ki vannak rekesztve a muszlimok franciaországban, egész egyszerüen nem igaz. A párhuzamos muszlim társadalmak (kevésbé finoman fogalmazva gettónegyedek) nem azért jönnek létre párizs környékén, mert oda száműzi öket a francia náci társadalkom, hanem azért, mert KÉPTELENEK az ott élő muszlimok integrálódni, azon egyszerü oknál fogva, mert az eletük szinte minden mozzanatát szabályozo vallási előírások ezt nem teszik lehetővé. Számukra ez vagy vagy kérdés, és nagy többségben inkább a vallás mellett teszik re a garast, nem pedig a nyugati életmód mellett.

De ez köztudott, és az, aki azt modnja, hoyg ezek azért szegregálódnak el a francia (európai) kultúrától, mert a nácik kiközösítik őket, az egészen egyszerüen hüyleséget beszél.

Idefigyeljél, kérdezgetheted, hogy jhol a bizonyíték arra, hogy van összefüggés a migráció, meg a terrorizmus között, annak ellenére, hogy már 3szor leírtam (meg a francia miniszterelnök, illetve belügyminiszter is lenyilatkozta) hogy egyrészt az egyik elkövető ujjlenyomata alapján szeptemberben horvátországban regisztrált (ez tuti biztos) másrészt a főszervező is nagy valószínűséggel a szíriai kiruccanása után a migrációs hullámmal tért vissza európába (ezért nem tudta egyetlen uniós állam hatóüsága sem, hogy európában van) Szóval ez téyn. Fantáziálhatsz még arról, hogy a terroristák repülővel első osztályon jönnek, de ez már a te dolgod.

--------

"az elmult fel evben 1millio muszlim erkezett az euba"


És van bármiféle forrás ami ezt alátámasztja?

''


Most te megjátszod a sötétet? Nem figyeled a híreket? Vagy mi a retek? Megvan az a nyári botrány, hogy százasával fulladtak bele migránsok a földközi tengerbe olaszország partjainál? Nos olaszországon keresztul több mint 200 ezer migráns slisszant át nyáron. A balkáni utvonalon csak magyarországon keresztül további 400 ezer, mióta lezártuk a határokat, szlovénián keresztül kb 300 ezer. Nyár óta. A németek másfélmillóról beszélnek egyébként ebben az évben.

'''Hát akkor leírnád végre, hogy miért az? Mert csak annyit hallottam, hogy az IÁ által támogatott, képzett, jó összeköttetésekkel rendelkező, gazdag elszánt emberek SOOOOOOSE jutnának át egy határon ha nem létezne a migráns helyzet. Ami egyszerűen baromság. Idiótának kell lenni ahhoz, hogy valaki ezt a minimumot ne lássa be. '''

Azért bmeg, mert egy ELLENŐRZÉS nagyobb eséllyel szüri ki a hamis papírokat. Ne legyél már hülye, de komoylan. Persze, átslisszanhat így is egy terrorista, de az kizárt dolog, hogy 16 terrorista (mert ha a pénteki merényletet, és a szerdai rajtaütést összevonod, akkor nagyjából ennyien lehettek) egy helyen össze tud röffenni, és megszervezni egy oylan merényletet, mint a párizsi. Ehhez az kellett, hogy a párizsi hatóságoknak halvány gőze sem volt arról, hogy a potenciálisan megfigyelt elemek EURÓPÁBAN vannak (nemhogy franciaországban)


Mi az hogy látszatintézkedés? Válaszolj már erre, hogy mióta látszatintézkedés átvizsgálni egytől egyig a határon belépőket? EZ A NORMÁLIS. Ami eddig zajlott a világtörténelem hüylesége, soha, semilyen körülmények között nem fordult 8nem is fordulhatott) elő olyan, hogy bárki, okmányok nélkül bármiylen határt átléphetett volna (ha megtette kitoloncolták-lelőtték-lecsukták stb)

Továbbra is kérdés, hogy szerinted tegyük fel a kezünket? Mert nicns mit tenni....Fogd fel, hoogy egyrészt, továbbra is probléma a beérkezők bruztális tömegének ellenőrzése (rendészeti, biztonséági, és adminisztrációs, illetve humanitárius) A nettó idiótizmus miatt továbbra is probléma a már itt lévők UJRALEELLENŐRZÉSE (ahogy mondtam, a németeknek kb 10ezer emberről gőze sincs) És továbbra is probléma a sziriai káosz megoldása, elsősorban az Iszlám állam levadászása. Ezek a prioritások. És akkor is ezekl lesznek, ha a te liberális ábrándjaidban a terrorizmust a nácik okozzák, illetve ha a migránsokkal nem jönnek terroristák .

Nem vagyok hajlandó többször elmagyarázni azt, ami baromira evidens.

2015. nov. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az ira meg az eta amugy onnan jött, hogy egyéb liberális pajtásaid előszeretettel "érvelnek" azzal, hogy azért nioncs köze az iszlamnak a terrorizmushoz, mert anno az ira meg az eta sem volt iszlamista, hanem náci. (ugye igy két legyet ütnek egfy csapásra, mert nem elég, hogy rasszista náci, aki összefüggésbe hozza az iszlámot a terrorizmussal, hanem egyenesen azt állítják, mivel nácik is követtek el terrorista cselekményeket, ezért te mint náci, jobb ha kussolsz)
2015. nov. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!