Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a migráció nincs összefüggésben a terrorizmussal?

Figyelt kérdés
A párizsi merénylők is x-edik generációs bevándorlók voltak, illetve az egyikük menekültnek álcázva jutott Európába.
2015. nov. 20. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert nem képesek értelmezni az időben elhúzódó jelenségeket, mert csak a közvetlen oksági összefüggést látják, az oksági lácolatot már nem.


Vagy egyszerűen csak hazudnak.

2015. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert felnek attol, hogy a nagy befogado allomoknal ennel is nagyobb lazongasok lennenek. Mar ha politikusokrol van szo. Ha ujsagirokrol, meg 'ertelmisegiekrol' akkor egesz egyszeruen csak idiotak.
2015. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%

Miért követték el a merényletet? Az IÁ miatt. És ha nem migránsként jutottak volna be, akkor az IÁ-nak problémát okozott volna bejuttatni őket? Nem. Vagyis ha semmiféle migránsok nincsenek, akkor is meg akarták volna tenni ugyanezt, és akkor is sikerrel megtették volna. Vagyis minden pont így történt volna.

De várom, hogy csak egyetlen egyszer elmondjátok, hogy miért is tévedek. Leírtam ugyanezt vagy harmincszor, és eddig csak annyit kaptam, hogy dögöljek meg és 0%.

2015. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
9%

Talán azért, mert mi volt előbb bevándorlás vagy terrorizmus? Szerintem nem bevándorlók csinálták 2001.09.11-t vagy a londoni metró robbantást.

"x-edik generációs bevándorlók" Hivatalosan nem nevezhetjük őket bevándorlóknak, mert akkor nem volt másik állam. Ők mindannyian egy azon birodalom lakosai voltak. Ilyenre példa a nálunk élő horvátok vagy németek. Horvátországgal 1095 óta alkottunk reáluniót, hivatalosan más nép volt, de egy azon ország lakossága. Ugyanígy a Habsburg Birodalmon belüli németek és magyarok, különböző nép, de azonos ország.

2015. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%

Megmondom miert tevedsz. Egyreszt mert a francia miniszterelnok nem figyelt oda, es kicsuszott a szajan, hogy a merenyletek kiterveloje is nagy valoszinuseg szerint a migranshullammal tert vissza europaba. / eddig ezen kivul ket resztvevovel is ez a helyzet/ .

Masreszt meg az isisnek van egy honlapja, ahol rendszeresen interjukat csinalnak a hoseikkel, es a beszelgetesekben rendszeresen visszater az a motivum, hogy ugy egyebkent milyen nehez bejutni europaba, 'de allah segitsegevel' sikerul majd . Egy magyar srac rendszeresen forditja. Erdemes belenezni /teszem hozza, csak es kizarolag eros idegzetueknek, mert ezekhez az allatokhoz merten embertelen brutalitas is van az oldalon/

2015. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

"Egyreszt mert a francia miniszterelnok nem figyelt oda, es kicsuszott a szajan, hogy a merenyletek kiterveloje is nagy valoszinuseg szerint a migranshullammal tert vissza europaba. / eddig ezen kivul ket resztvevovel is ez a helyzet/ "


És? Ha nem lett volna migránshullám, akkor meg visszatérnek máshogy.


"Masreszt meg az isisnek van egy honlapja, ahol rendszeresen interjukat csinalnak a hoseikkel, es a beszelgetesekben rendszeresen visszater az a motivum, hogy ugy egyebkent milyen nehez bejutni europaba"


Hát baromi nehéz ám bejutni Európába. Eddig is be lehetett sétálni a zöld határon, és 99% hogy nem vesznek észre.

De ha a besétálás nem jönne be, akkor sem túl nehéz a dolog. Láttad a török csávót, aki csak úgy szerzett szír útlevelet, személyit és jogsit? Csak hogy megmutassa hogy tud. Szerinted mennyivel nehezebb ugyanez magyar vagy német papírokkal? Pláne egy dúsgazdag, kiterjedsz összeköttetésekkel rendelkező jól szervezett csoport számára?

Szóval engem nem győztél meg, hogy ha nem lennének migránsok, akkor különösen nehéz lenne bejutni.

2015. nov. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Sziriaval meg libanonnal kapcsolatban alulrol esetleg 3. Generacios ra igaz lehet a gyarmatbirodalom, de a tuti a 4. Generacio. A 2. Generacios bevandorlo pedig szinte biztosan nem gyarmatbirodalmi polgar /huszoneves elkovetokrol beszelunk, a szuleik tuti nincsenek 60 evesek.
2015. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igaz a második generáció már valóban nem, de akikről korábban beszéltek azok harmadik és negyedik generációsak leszármazottai. Mondjuk én nem ismerem, hogy milyen kapcsolatba maradtak a volt gyarmatokkal. Végülis britek is létrehozták a Nemzetközösséget, ami a volt Brit Birodalom gyarmatain létrejött új államok egy csoportja. Szerintem ami volt, az nem múlt el nyomtalanul.
2015. nov. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
6os, a hamis papirokat ki lehet szurni, ha valakit igazoltatnak. Ez a lenyeg. A migracios hullammal nem az a problema, hogy muszlim emberek jonnek. Hanem az, hogy napi 5-10ezren. Emiatt LEHETETLEN ellenorizni minden ketseget kizaroan a dokumentumaikat /mivel menekultkent kell veluk banni, ezert dokumentum nelkul bemondasra (!) is be kell oket engedni/ csomagjaikat, egyebeket. Szerintem ha egy nap ezer embert le tudnak igy ellenorizni /asszem nemetorszagban napi 1500at tudnak vallalni/ akkor szamold mar ossze mekkora tomeg fog egy het alatt alatt osszegyulni a hataron /kb 70ezer, akiket meg humanitarius segitseggel kellene ellatni/ a lenyeg az, hogy azert jonnek a terroristak raepulve a migranshullamra, mert joval kisebb a lebukas valoszinusege / de amugy ez rohadtul egyertelmu egyebkent, nemtudom hogy nem lehet ezt felfogni/
2015. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van, hogy könnyebb menekültként bejutni, de szerintem túl sok macera egy terroristának, én a helyükben nem pazarolnám ilyenekre az időt, ha betudok jutni máshogy is. Persze egy-kettőt bejuttatnék így is, de már alapból az elég félelmet keltett, hogy bejelentették a céljaik. Ezen kívül szerintem sokkal nagyobb hatást tudnak elérni, hogyha hivatalos úton jutnak be, mert így még jobban félelmet tudnak kelteni, hiszen bármikor bárki bejöhet, bárhova mehet és már nem fogsz benne bízni, hogy az országod rendvédelmi szervei képesek megvédeni.
2015. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!