Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Homofóboknak börtön jó lesz...

Homofóboknak börtön jó lesz mint elrettentő példa?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 6. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"viszont a velük egyet nem értőket börtönbe zárnák - természetesen a tolerancia jegyében. "


Nem igaz.


"Homofóbnak pedig azt tartják, aki csak az ellenkező nemű ember iránt érez vonzalmat, azaz heteroszexuális. "


ez sem.

2015. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kérdést provokatívnak és erősen ferdítőnek érzem. Nekem alapvetően nincs bajom a melegekkel, nem tehetnek az irányultságukról, elfogadom a létezésüket, de a vonulást és az ott felvonultatott polgárpukkasztó öltözködést és hangoskodást irritálónak találom. Nem szeretem, ha az utcán két pasi falja egymást és általában véve úgy gondolom, a szexualitás a hálószobába való (értsd: magánügy). Na most akkor első körben tisztázzuk: ez alapján én homofób vagyok? Ha igen, vállalom, de nincs szükségem semmilyen elrettentésre, mert bűnöző nem vagyok.
2015. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

engem nem zavar ha valaki meleg viszont ha parádézik és emiatt külön bánásmódot akar és erre veri magát az sokkal inkább.azt kéne bebörtönözni.nem azért mert meleg hanem mert nem képes ezt magánügyként kezelni.

azért mert elfogadom nem azt jelenti hogy szeretnem is kell. én se járok parádézni meg mindenhol hirdetni hogy hetero vagyok.

2015. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!