Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tudtok, információkat mondani...

Tudtok, információkat mondani a Solti börtönről?

Figyelt kérdés
Nem, én kerülök, oda és nem is a családom, hála! Szóval mielőtt jönnek, az ilyen kérdések!

2014. szept. 26. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen. A Solti börtön Solton van, és egy börtön.
2014. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz! :D Ezt még én is tudtam hogy a solti, börtön Solton van... Arra lettem volna csak kíváncsi, hogy pl. mennyire számít kemény börtönnek? Stb.
2014. szept. 26. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mást nem annyit biztosan hogy nem egy álomhely..
2014. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy mi a kemény az attól függ. Lehetnek ott a világ legveszélyesebb bűnözői is. A csillagban sem vagy összezárva olyannal, aki nem a te súlycsoportod. A gyilkost nem rakják össze a börtönre ítélt tolvajjal.


Csak ugyanolyan fokozatban lévőket tesznek össze pl börtön fegyház vagy csak fogház. Solton is lehet, hogy egy egyszerű pár hónapos fogházbüntetést kapott biciklitolvaj rosszabb mindennél meg seggbe rak mindenkit az első héten.

2014. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen ez igaz, mert ugye mindenkit bekategorizálnak, hogy valójában milyen emberke


nyilván mint írtad is bűncselekményekre szeparálódik emellett, orvosik is felmérik, milyen vagy lelkileg stb... ahogy ennek utána olvastam ez jött le :) de lehet nem így van


igazából csak arra voltam kíváncsi, hogy maga a solti börtön a többihez képest, mennyire kemény vagy ha lehet így mondani még a jobbak közé sorolandó stb

2014. szept. 28. 23:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Eg börtön mindig attól függ, hogy a környékén milyenek a bűnözők, mert úgy is oda dugják be őket.
2014. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 CHEEE ***** válasza:
Solton nincsen börötn.
2014. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Google... Solton van BV. Állampusztához tartozik!
2014. okt. 31. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A börtön valóban nem solton van hanem az után. Illetve solton vagy újsolton keresztül tudnak csak arra elmenni az emberek, és ez biztos mert itt lakom már régóta.
2015. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!