Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Homofóboknak börtön jó lesz...

Homofóboknak börtön jó lesz mint elrettentő példa?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 6. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Olvastam erről a nőről már. Teljesen be van gőzölve. Cigók futtatták jópár évig, ahol bekattant. Olyan mértékű agresszivitás van benne, hogy sétálgat az utcán és mindenkibe beleköt. Szó szerint. Már egy csomószor rendőrt hívtak rá. Komplett őrült. Nem a börtönben van a helye, hanem elzárva a társadalomtól egy elmegyógyintézetben.
2015. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, fordul még a kocka.
2015. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem most fordult
2015. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes dolog ez. Egy hónapja még abszolút semmi bajom sem volt a melegekkel. De amióta engedélyezték amerikában a házasságukat, a facebookot elárasztotta ez a szivárványos szar, mindenki homofóbozik és még itt is minden második kérdés erről szól.
2015. júl. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az a baj ezzel a homoszexuális témával, hogy olyan, mint a spenótfőzelék. Minél inkább nyomatják, erőltetik, annál inkább öklendezik tőle az ember.
2015. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Jelenleg még nem utálom a homokosokat, de ha félnem kéne tőlük, utálnám őket.
2015. júl. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Nana. Nem a homofobiaert kapta a bortont, hanem azert mert megtamadott valakit.


Provokalsz?

2015. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer hallottam olyat, hogy Svájcban a homofóbokat pszichológushoz küldik.
2015. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

"a törvényhozás valóban komoly büntetést szabott ki" - szakszerű újságírás...


Egyébként a homofób szó jelentése kb. önfélő. Homoerotofóbia lenne a helyes kifejezés, ami egy pszichés kényszerképzet, semmi köze a homoszexuálisok iránti gyűlölethez vagy a politikai nézetrendszerhez. Itt is megy a többrétegű maszatolás...

2015. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

A homoszexuálisok hangos kisebbsége (homonácik) a tolerancia jegyében egyenjogúságot követelnek, viszont a velük egyet nem értőket börtönbe zárnák - természetesen a tolerancia jegyében.

Mifelénk ezt az álságos magatartást hívják kettős mércének.


A homoszexualitás azt jelenti, hogy valaki a saját neme iránt érez vonzalmat. Homofóbnak pedig azt tartják, aki csak az ellenkező nemű ember iránt érez vonzalmat, azaz heteroszexuális.

Kérdem én, hogyan lehet erőszakkal homoszexuálissá (de minimum erősen biszexuálissá) tenni több milliárd embert máról holnapra. Átnevelőtáborba küldeni?


Ízlés kérdése, hogy valaki kihez vonzódik, milyen ételt szeret.

Gasztronómia terén én pl. utálom a tengeri herkenytyűket (csigák, rákok evése), akkor most zárjanak börtönbe?

Nem a csigazabáló franciákat utálom, hanem a tengeri kosztot. Ez nem bűn, hanem ízlés. Jogom van hozzá.

2015. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!