Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek bejut a Jobbik a...

Szerintetek bejut a Jobbik a Parlamentbe? Remélem nem. Szerintem a befutók FIDESZ 58%, MSZP 32%, Jobbik 4%, SZDSZ-MDF 4%, egyéb 2%

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

A vádat természetesen visszautasítom, a végén még nem is Orbán volt az a bizonyos bankrabló. :) A legegyszerűbb a bizonyítékok bemutatása lenne. Olvastam, hogy folyamatban van az ügy, de ennek ellenére kíváncsi vagyok a végeredményre, illetve a Jobbik szereplésére nálatok.

Mint ahogy írtam, fölösleges bizonyítékok nélkül vitázni. Ha van valami eredmény akkor küldj egy e-mailt a linkkel, vagy akár nyiss kérdést.

2010. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre már megírtam az első oldalon a választ.

Én vagyok az, aki 50et adott a Fidesznek.

2010. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Látom a kérdező és egy-két liberális álomvilágban él, a Jobbik a harmadik talán a második legerősebb párt lesz
2010. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
20:52 Ne utasítsd vissza a vádat, hiba lenne. Folyamatban van az ügy, ha van fejlemény megírom, a nyomozás zajlik. Természetesen minden ember más és tiszteletben tartom, hogy Jobbikos vagy és véded a társaidat, de ez itt egy alantas banda, nem a Jobbik céljait képviselik. Április 12-én nyitok egy új topikot Szilvásváradi Jobbik címen itt megadom az eredményét a választásnak.
2010. febr. 25. 21:00
 45/53 A kérdező kommentje:
20:58 Te élsz álomvilágban, a csúcsról lehet csak igazán szépen pofára esni.
2010. febr. 25. 21:01
 46/53 anonim ***** válasza:

...hacsak nem idevalósi vagy és jobbikos, esetleg nem te vagy az elkövető.:)

Ezt a vádat utasítottam vissza.

Akkor nincs más, mint várni...

2010. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
21:02 ha van fejlemény írok, azt a részt hogy te vagy az elkövető ne vedd komolyan csak akkor ha te lettél volna kellene komolyan venni. Tudod akinek nem inge ne vegye magára, akinek meg inge jó lenne, ha felvenné.
2010. febr. 25. 21:05
 48/53 anonim ***** válasza:
Felhívnám a figyelmedet, hogy a közvéleménykutatók az EP-választások előtt rendesen lebecsülték a Jobbikot, az eredményt meg ismerjük. Most is hasonlóan zajlik a dolog, bár mostmár elismerik, hogy biztosan bejut, szóval szép eredményekre lehet számítani. Én belőlük és a környezetemből indulok ki.
2010. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
:D
2010. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Szerintem fidesz ~50 jobbik ~20(vagy talán kicsit kevesebb) mszp ~20 és talán az mdf bejut, a többi párt viszont nem
2010. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!