Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek bejut a Jobbik a...

Szerintetek bejut a Jobbik a Parlamentbe? Remélem nem. Szerintem a befutók FIDESZ 58%, MSZP 32%, Jobbik 4%, SZDSZ-MDF 4%, egyéb 2%

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:48
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
93%

A Magyar Gárda ruhája fekete fehér.

Látom újabb szintet ütött a tájékozottságod.

Mondom, várjuk a bizonyítékokat, mert én meg a Mesterházyt és az Orbánt láttam bankot rabolni.

2010. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

De most komolyan... ez teljesen nonszensz...

Szerinted pl egy LMPs "LMP dzsekibe" menne kopogtatót lopni?

2010. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
19:33 az a baj, hogy van egyenruhátok,amúgy meg a fekete-fehér tiltón van, de látom ti nem értetek a szép szóból.
2010. febr. 25. 19:52
 24/53 A kérdező kommentje:
Felhomályosítom a tisztelt ékesszólókat! Egy kis heves megyei faluban lakom. A jobbikos tagok itt egy kis kocsmában politizálgatnak, iszogatnak, innen járnak postaládákat feltörni, stb. Jobbikosok törték fel, mert ebben a faluban mindenki utálja őket és mivel senki sem ad nekik kopogtatócédulát így ellopják. A ruha nem sokat tesz hozzá a dologhoz, lényegtelen.
2010. febr. 25. 19:56
 25/53 anonim ***** válasza:

19:33 az a baj, hogy van egyenruhátok,amúgy meg a fekete-fehér tiltón van, de látom ti nem értetek a szép szóból.


A komment megírásának időpontja: ma 19:52


Akkor mostantól öltönybe se megyek sehova. Remélem érted, hogy mire írtam ezt.


A kérdező kommentje:

Felhomályosítom a tisztelt ékesszólókat! Egy kis heves megyei faluban lakom. A jobbikos tagok itt egy kis kocsmában politizálgatnak, iszogatnak, innen járnak postaládákat feltörni, stb. Jobbikosok törték fel, mert ebben a faluban mindenki utálja őket és mivel senki sem ad nekik kopogtatócédulát így ellopják. A ruha nem sokat tesz hozzá a dologhoz, lényegtelen.


Magyarán mondva állításod szerint a jobbikosok a Magyar Gárda egyenruhájában járják a várost és 750 postaládát készülnek feltörni, illetve már neki is láttak.

Ugye? Egyébként elég szépen töröd a magyar nyelvet.

Most akkor a ruha mekkora szerepet tölt be?

Azt állítod, hogy az buktatta le őket. "A ruha nem sokat tesz hozzá a dologhoz, lényegtelen."

Komolyan, akkor hogy is van ez?

2010. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
Annyit még megjegyzek, hogy egy párt hiába gyűjti össze a szükséges ajánlószelvényt, ha utána senki se fog rájuk szavazni. ;)
2010. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Nem az öltönyről írtam, hanem a kis fekete mellényről, fehér oroszlánnal. Amúgy igazad van, a Jobbikosok nagyon be fognak égni a választáson.
2010. febr. 25. 20:09
 28/53 anonim ***** válasza:

Akkor magyarán mondva a helyi Jobbik tagok (?) állításod szerint kocsmázás után a falut járják a Magyar Gárda mellényébe, és postaládákat törnek fel kopogtatócédulákért.

Csak sikerült 3 oldal alatt összehozni valami konkrét vádat...

2010. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
20:12 NO KOMMENT! Én nem vádolok senkit, csak tényeket közlök!
2010. febr. 25. 20:15
 30/53 anonim ***** válasza:

A tényeket lehet bizonyítani. Várjuk.

Megjegyzem, a Julcsi néni látta nem elég, mert mint ahogy mondtam, én meg Mesterházyt és Orbánt láttam bankot rabolni.

2010. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!